Star Wars: Rebelie

xxxxxxxxxo hodnoceno 222x (Seznam vlastníků)

Star Wars: Rebelie - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaké epizody pokrývá?

Ahoj,

pokrývá hra pouze původní epizody IV, V, VI? Anebo zahrnuje i postavy, události a paskvily filmů a seriálů vyprodukovaných po roce 2005 pod taktovkou Disney? 

(Vím, že v rozšíření jsou i novodobé prvky, jak je tomu v základní hře?)

 

5.3.2023 20:34:22

Ahoj, základní hra se točí kolem původní trilogie jen a pouze. A celá hra si drží vizuál a styl prvnich epizod. Rozšíření Rise of the empire přidává především postavy a “události” z Rouge One. Což je chronologicky pořád původní trilogie, ale rozšiřuje obsah i ze samotné trilogie (např. postava Jabby). A vzhledem k tomu, že Rogue One patří k tomu nejlepšímu (+ Andor samozřejmě), co vzniklo v rámci SW za časů Disneyho, tak není třeba se ničeho obávat. Rebelie je za mě jedna z nejlepších deskovek vůbec a pokud je někdo aspoň trochu SW pozitivní, tak je to povinnost. I po víc jak pětadvaceti partiích s jedním kamarádem dokážeme hodinu po dohrání ještě analyzovat, co kde kdo a jak. A vyšponovaná poslední kola hry, kdy to pak zavře Impérium, protože hvězdou smrti smaže planetu i s rebelskou základnou. Ta atmosféra a příběhy, co dokáže tahle hra napsat, to je absolutní:). Ale to jsem odbočil:).

5.3.2023 22:06:41

To je síce pravda, je to výborná hra, len škoda, že je to hra v podstate pre dvoch a ten fanúšikovský solo režim to samozrejme nenahradí…

24.3.2023 15:09:09

Vybíráme z Bazaru

Břink! Velká podzemní loupež  (2016) + obaly
Břink! Velká podzemní loupež (2016) + obaly
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 11 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas