Space Pirates - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: není
Vydavatelé: Sirius Products
Autoři: Christophe Boelinger
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

prvni dojmy

Zatim jsem nemel prilezitost si hru zahrat, ale po rozbaleni na me hra pusobi pozitivne, spousty zetonu na vylupovani, puky (dopravni lode) k polepeni, pekne modely piratskych lodi. Z pravidel mam zatim precteny jen kousek, ale mela by to byt oddechovka, nejdrive se vytvori samotne herni prostredi, rozmisti se doky a vsemozne zetony prostredi (mlhoviny, planety atd.) coz v podstate vymezi herni plochu. Pak kazdy hrac nahodne vybere 3 dopravni lode (male puky, ktere jsou z jedne strany vsechny stejne, ale z druhe strany se pak hraci dozvi o jaky tap nakladu se jedna nebo zda jde o meteority pripadne vesmirnou policii), ty pak vedlejsi hrac lehkym stouchnutim poposune dle jeho predstav. Jakmile pak zacinaji samotne herni kola, tak hrac vylozi akcni karta, kde jsou dve az tri rizika a mimo to pocet akcnich bodu o ktere se muze pohnout, pohyb jeho rakety se odpocitava pomoci zetonu pohybu. Zatim jsem se dal v pravidlech nedostal, ale hlavni myslenka je, ze lode postupne toto zbozi sbiraji a odvazeji do doku, kde je pak prodavaji, zda hra obsahuje i nejakou iterakci mezi jednotlivymi hraci v podobe boje jsem se zatim nedocetl, tak uvidime. Jakmile hru vyzkousim, tak poslu dalsi info. Mimo to jsem vlozil nejake fotky :)
21.11.2009 17:34:41

V této diskusi není zatím žádná odpověď...

Vybíráme z Bazaru

Fallout
Fallout
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas