Moje kavárnička

xxxxxxxxxo hodnoceno 31x (Seznam vlastníků)

Moje kavárnička - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: logická, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Euijin Han
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Neoficiální sólo režim

Hra sólo režim žádný zatím neměla  Tak jsem se to rozhodla změnit a pustila se do toho. Dejte vědět, jak se vám hrálo a případně můžem vypilovat pravidla:

Hru nachystáte pro jednoho hráče. Podle doplňkového pravidla dáte do prvního řádku espresso nebo ristretto a ostatní tyhle karty vyřadíte ze hry. Vylosujete ještě jednu kartu do prvního a jednu do druhého řádku. Zbylý balíček rozdělíte na půl, jednu půlku použijete ke hře a druhou odložíte pryč, nebudete ji potřebovat. V připraveném balíčku otočíte lícem vzhůru 8.kartu. Vezmete si a umístíte žlutou, růžovou a modrou figurku. Budete hrát postupně za všechny v tomto pevně daném pořadí. Na začátku hry dostanete surovinu, která je pod modrou figurkou. Hra probíhá jako obvykle. Změna je v doplňování zakázek. K tomu potřebujete kostku 1-6. Po zpracování objednávek je posunete a hodíte kostkou. Do prvního řádku přidáte:

1 kartu, když padne 1 až 3
2 karty, když padne 4 až 6

V momentě kdy narazíte v doplňovacím balíčku na lícem vzhůru otočenou 8.kartu, po tomto tahu se mění pravidla hodu kostkou, do prvního řádku od následujícího tahu přidáte:

1 kartu, když padne 1 nebo 2
2 karty, když padne 3 nebo 4
3 karty, když padne 5 nebo 6.

Pokud se vám podaří splnit v jednom kole 2 a více zakázek, můžete hod kostkou přehodit, přehodit také můžete v momentě, kdy máte už 4 nedokončené objednávky.

Hra končí jako obvykle tahem, ve kterém dojdou karty v balíčku nebo získáte 5. nedokončenou objednávku.

Hrála jsem 3x a měla jsem 20-25 bodů. Myslím, že tento systém je hratelný, ale případně je možné pravidla upravit, aby se vám to více líbilo a vyhovovalo.

29.12.2023 13:32:52

V této diskusi není zatím žádná odpověď...

Vybíráme z Bazaru

Příšeří: Hrdinům vstup zakázán
Příšeří: Hrdinům vstup zakázán
Akt. cena: 1400 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas