Pád nebes: Galské povstání proti Caesarovi

xxxxxxxxxo hodnoceno 71x (Seznam vlastníků)

Pád nebes: Galské povstání proti Caesarovi - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
GMT Games
Autoři: Volko Ruhnke
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Česky

Vyjde.
12.7.2019 15:29:07

IN

Nene..:)
Je to kvůli tomu, že s polovičním množstvím žetonů se udělá dvojnásobná paráda..:). Kdyby byly oboustranné (na každé straně ta stejná frakce) muselo by jich přeci být dvojnásobné množství, aby šlo označit všechna území...:)
----------------------
Majitel liščí krabice

19.2.2020 11:26:22

A hlavně
časem zjistíte, že o území se často perou Římané s Belgy a Haeduové s Arverny, takže ani ty barvy nejsou zvoleny úplně náhodně a často bude stačit po bitvě žeton jen otočit ;)

19.2.2020 13:01:00

Výukový letsplay
Chtěl bych se zeptat "Majitele liščí krabice" jestli se chystá výukový letsplay nejlépe opět s Yedlem? Díky.

19.2.2020 19:01:11 | Upraveno autorem (porovnej)

IN

Navod
Ve spolupráci s Cardinallem a jeho youtube kanálem Nithrania chystáme (resp. spíš on chystá..:) ) srozumitelný návod na hru.
----------------------
Majitel liščí krabice

19.2.2020 19:15:01

návod
pecka :-)
______________________
hráč a drobný sběratel
hlavní tvůrce Facebookové stránky POD VÍKEM

19.2.2020 19:28:38

přístupnost

Těch, kdo mají zkušenost - jak je to přístupné v porovnání se Successors? Jinými slovy, co mám větší šanci zahrát ve 4 lidech, kde točíme docela dost her a nehrajeme úplně do hloubky.

19.2.2020 19:38:11

Janotik
No tak mi přijde, že podle popisu skupiny by Successors rozhodně neměli nesedět. To není úplně jednoduchá hra na protočení.

20.2.2020 00:00:11

Nithrania
No wow, to bude nadupanej návod, min na hodku. Velká poklona, to bude pecka.

20.2.2020 05:09:39

Video navod
Tak to bude pecka. Díky všem za Váš čas při přípravě podobných projektů!

20.2.2020 19:11:58

videonávod
Už sa to renderuje, hneď po skončení uploadujem. :)
Videá sú dve, jedno na "základné pravidlá" a priebeh hry, a druhé je zamerané na rozkazy frakcií.

Môžem povedať, že Pád nebes prekonal nemilý rekord v tom, že mi zabral zatiaľ najviac času zo všetkých doterajších návodov. :) Predchádzajúci rekordmani boli spoločne ROOT a UBOOT. Pád nebes má však nespočetne veľa výnimiek z ešte nespočetnejšieho množstva pravidiel, a ešte to je písané "GMT jazykom", ktorý treba čítať odzadu. :)

Našťastie tých nekonečne veľa výnimiek si netreba pamätať, všetko je prehľadne spísané na prehľadových "A4 kartičkách". :)) Takisto sa netreba obávať ani fázy zimy. Nič v tej fáze nie je komplikované ani náročné, všetko sú to jednoduché administratívne kroky, aj keď aj tie sú "stručne" spísané na celej jednej A4. :)

V konečnom dôsledku je to ale relatívne jednoduchá hra so 4 základnými rozkazmi. K tomu má každá frakcia 2 špeciálne schopnosti (čo sa dá ľahko zapamätať), a tretia je tiež viacmenej rovnaká u každej frakcie.

Stačí pochopiť len 4 rozkazy a cieľ každej frakcie. Všetky ostatné postupy a výnimky sú potom na pomocných kartách. Dovolím si tvrdiť, že Pád nebes je dokonca ešte o niečo jednoduchší ako ROOT.

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

22.2.2020 23:29:19 | Upraveno autorem (porovnej)

IN

Re: Cardinalle
Moc díky! Myslím, že to opravdu hodně lidem pomůže.
----------------------
Majitel liščí krabice

23.2.2020 07:00:05

Cardinalle
Výborná práce!

23.2.2020 09:13:33

Cardinalle

Ďakujem

23.2.2020 09:41:13

Cardinalle
Super. Diky moc.
Na tvoje navody se moc rad divam. Mechaniky jsou jasne vysvetlene a pochopitelne. Uz dlouho odebiram :-).

23.2.2020 10:59:06 | Upraveno autorem (porovnej)

Cardinalle
Kanál odebírám, protože návody jsou prostě top. Díky za tvojí práci.

23.2.2020 12:33:17

Poděkování
Nejsem moc na psaní komentářů, ale dnes se musím překonat. Chci poděkovat Foxikovy, že šel do vydání téhle hry. Je to naprostá paráda. Včera jsem s ní strávil celé odpoledne a večer, dnes budu pokračovat v krasojízdě. Hraju sólo a i když jsem se s tím rval, tak nakonec to jde. Na pár věcí se asi budu muset zeptat, ale není to tak hrozný. Vidět GMT zase v češtině je prostě super. Přeji velký prodejní úspěch a ještě jednou díky. A tajně doufám, že třeba jednou vyjde i nějaká ta pořádná hexová žetonkovka

27.2.2020 09:38:26

Vybíráme z Bazaru

Nightfall Martial Law + DLC Upíři RARITA
Nightfall Martial Law + DLC Upíři RARITA
Akt. cena: 1199 Kč
Končí za: 10 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas