Dominion: Temné časy

xxxxxxxxoo hodnoceno 52x (Seznam vlastníků)

Dominion: Temné časy - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Dominion
Dominion: Intriky
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Donald X. Vaccarino
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy?

Máte někdo zkušenost? Prosím, podělte se. Díky.
2.12.2016 01:31:58

Přidávám se....
Taky si počkám :-)

2.12.2016 09:09:44

před vánoci?
zatím jsem se podíval na kartičky a pravidla, přijde mi opravdu vše temné - grafika, názvy karet... a hodně věcí se řeší odhazováním kartiček na smetiště. Ovšem mohu zatím soudit podle pravidel. Nestihli jste někdo zahrát ještě před vánoci? Díky.

16.12.2016 03:25:01

tiez zvedavy
Cakam tiez na hodnotenia, z obrazkov sa mi to totiz paci urcite najviac zo vsetkeho, co doteraz vyslo . U nas je Dominion skoro odlozeny, toto by ho mohlo trosku nakopnut ...

16.12.2016 04:16:31 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Taky si počkám, mám z toho dost rozporuplný dojem.

13.1.2017 01:17:13

Dojmy
Temné časy jsou jedno z těch lepších rozšíření. Možná dokonce nejlepší, ale tohle nedokážu posoudit, protože jej mám už nějakou dobu (ještě anglicky) a když už hraju, tak náhodný výběr ze všeho, co mám.

13.1.2017 07:52:16

První dojmy
Tak nám konečně došly Temné časy, takže jsme si je včera se ženou zahráli, a musím říct, že pozitivní dojmy jednoznačně převažovaly. Dominion hrajeme už několik let, máme základ, Intriky, Prosperitu, Pobřeží, Vzdálené kraje a Roh hojnosti, a když jsme hráli jen s kartami z Temných časů, tak ta hra měla úplně jiný charakter než jsme byli zvyklí z předchozích rozšíření. Člověk musí o něco důkladněji přemýšlet nad tím, jak si ten balíček sestaví, protože spousta karet funguje "trochu" jinak a hlavně to časté zahazování a rozšířené možnosti, jak protihráči škodit, posouvá tu hru na jinou úroveň. Řekl bych, že Temné časy vyžadují přemýšlení na více úrovních. :) Každopádně nás to hrozně bavilo a uvidíme, jaké to bude, až si to nakombinujeme s dalšími rozšířeními.

25.1.2017 16:42:49

Dojmy
Zahrál jsem si s Temnými časy minulou sobotu na Dominion Touru a včera jednu další partii a musím za sebe říci, že se mi nové rozšíření velmi líbí. Karty obecně dávají větší důraz na interakci s ostatními hráči (rozuměj útoky), ruiny nebo krysy vám zaplevelují balíček, takže schopnost zahazovat na smetiště je více než užitečná. Zajímavé jsou i karty přidávané do hry v důsledku působení jiných karet (např. Kořist). Doufám, že si zase brzy zahraji, protože Temné časy opravdu dodaly Dominionu novou šťávu.

11.3.2017 16:55:58

Vybíráme z Bazaru

Pokojovky
Pokojovky
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas