Diamonds Club - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 75 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: budovatelská, ekonomická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Ravensburger
Autoři: Rüdiger Dorn
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Srovnání s Goa?

Tak tahle hra mě hodně zaujala svým spracováním a komponentami. Téma je taky zajimavé - zahrát si na anglického lorda a budovat park...zajimavé. Problém je v tom že se tu nabízí srovnání s Goa, která mě něják přestala bavit :) a to jsem z ní byl po první hře celkem nadšený. Na bgg jsem něco četl. prý aukční (i když to není klasická aukce) systém je originální a výborný. Hrajeme nejčastěji ve dvou a klasické aukční hry nemají ve dvou hráčích smysl, proto mě hlavně kvůli toho Goa omrzela, je to prostě nuda ve dvou dražit. Ale tady se tak ani nejedná o aukci jako o jakési navyšování ceny. Taky jsem četl jeden příspěvek ve kterém autor napsal, že Diamods club není tak komplexní jako Goa. Mě teda Goa nepřipadá něják extra komplexní (ale zase o hodně více komplexní než třeba Portoriko) a Diamond club mi přijde jen po přečtení pravidel více komplexnější. Může někdo Diamonds club srovnat s Goa? Mám totiž strach, že když mě přestala bavit Goa, tak to může dopadnout stejně i s Diamond club, pokud ovšem nejsou tyto dvě hry výrazně odlišné.
20.6.2009 00:23:44

V této diskusi není zatím žádná odpověď...

Vybíráme z Bazaru

Reset kit pro Pandemic Legacy - Rok 1
Reset kit pro Pandemic Legacy - Rok 1
Akt. cena: 470 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas