Velbloudí dostihy na cesty

xxxxxxxooo hodnoceno 38x (Seznam vlastníků)

Velbloudí dostihy na cesty - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Steffen Bogen
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaké to je?

Ahoj, jak se to hraje?
Základní verzi mám moc rád....zajímalo by mě co je dobré na téhle :-)
1.12.2016 20:38:04

Dojmy
Ač cestovní verze, zabere na stole zhruba podobný prostor jako ta základní, jen je naprosto všechno formou karet. Hra je výrazně dynamičtější (dá se lépe ovlivňovat pohyb velbloudů, závodní trať se zkracuje a prodlužuje), přibyla možnost sázet v rámci etapy na velblouda, který skončí uprostřed, ale hlavně každý hráč může jak pohnout velbloudy, tak sázet (oproti původní hře, kde to bylo buď-anebo).

Z mého pohledu hra splnila očekávání, a sice tu velkou neskladnou krabici změnit na něco kompaktního na cesty.

3.12.2016 11:51:09

.
Vyplatí se jí brát místo klasické? Láká mě nižší cena a menší balení, ale nevím jestli se tím zbytečně nepřipravím o herní zážitek.

16.1.2017 01:08:20

Porovnání
Za mě je tato hra výborná. Zatím co velká krabice mě moc nenadchla, protože jsem nemohl nic ovlivnit a celkově mě do děje nijak nevcucla, tato varianta právě naopak. Výkřiky jako: makej, přidej . . . a podobně, byly poměrně časté. Tím, že vkládáte do hry karty, které chcete a nevhodné odhodíte, můžete ovlivnit výsledky jednotlivých etap i celkového závodu.
Určitě se hra vyplatí pořídit!

16.3.2017 08:12:49

názor
Mně osobně se karetní verze líbí víc než desková. Hráč má znatelně víc možností, co ve svém tahu může dělat. Sice chybí chřestění kostkami v pyramidě, ale herně je to podle mě lepší. To bývá opravdu málo kdy, že zkrácená, cestovní, karetní verze je lepší, ale tady to myslím platí.

19.3.2017 08:00:00

Vybíráme z Bazaru

Arboretum
Arboretum
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas