Adrenalin - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 5
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Filip Neduk
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaké to je?

Zkusí někdo první dojmy ze hry? Jde to hrát i ve dvou?
15.12.2016 11:24:29

hra ve dvou
Počet hráčů je 3-5 a ideál 4-5. Ve dvou to bohužel nelze.

15.12.2016 14:54:25

Dojmy
Byl by tu ochotný někdo udělat trošičku vydatnější "dojmologické" pojednání - má tu hru v hledáčku :-)

21.12.2016 18:21:49

Abe

Super hra
Prvně, tahle hra je určená pro 3-5 hráčů. Nevím kdo do hlavičky napsal 2-5. Pravidla jsou jednoduchá, neuvěřitelně zábavná (kdo zná Alchymisty, Vládce podzemí, ví o čem je řeč, koneckonců je Adrenalin od stejného týmu tvůrců CGE), ale přitom komplexní. V téhle hře jde toho hodně vymyslet, jakmile dohrajete, přemýšlíte co by šlo udělat jinak (lépe) a máte chuť se vrhnout do další hry. Tohle je asi největší plus této hry! Tahle hra nabízí srovnatelný herní zážitek velký AAA her, ale přitom je přístupná i svátečním hráčům. Vysvětlení pravidel trvá cca 10 min, hodně věcí se ukáže za pochodu v prvním kole, od druhého už jede každý sám za sebe. Hra nabízí kromě variabilního herní plánu i další 2 další herní varianty. Sám jsem hrál zatím jednu z nich a byl jsem nadšený. Byl to zase jiný herní zážitek. Pokud hraje menší počet hráčů, je možné do hry zapojit Bota, což jsem měl možnost taky vyzkoušet a opět mě tato možnost bavila. Co se mi na hře ještě líbilo, že tady ani dost dobře nejde hrát "továrnu" kdy se hráči dohodnou mezi sebou a dusí zbylého hráče. Jakmile totiž někoho zabijete, dotyčný se Spawnuje, nic moc se mu v podstatě neděje a za jeho další zabití už dostáváte méně a méně vítězných bodů. A o ty jde v této hře především. Kdo jich na konci hry má nejvíce, vyhrává. Musíte vymyslet, jak jich získat co nejvíce a jak z minima vytřískat maximum. Zaměřením se na likvidaci jednoho konkrétního hráče se o tyto body sám dobrovolně připravujete. Celkově tuto hru hodnotím jako hodně zábavnou a vybalancovanou. Tahle hra je opravdu vymazlená. Velké plus je kromě výtvarného ztvarnění a plastových figurek i velice sympatická cena 999,-

2.1.2017 17:58:50

Vybíráme z Bazaru

Gaia Project - desky hráčů
Gaia Project - desky hráčů
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas