Game of Thrones LCG, A

xxxxxxxxoo hodnoceno 50x (Seznam vlastníků)

Game of Thrones LCG, A  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Autoři: Eric M. Lang
Christian T. Petersen
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

mat.kar

překlad

chtěl bych se zeptat zda neplánuje někdo překlad?
23.6.2009 15:32:10

Mat
Nejakou verzi uz ma Cauly, o vikendu ho proklepnu. Ale anglicky stejne musis umet, na kartach je textu fakt hodne...

23.6.2009 15:39:28

překlad
Karty z core setu překládám, ještě zbývají Baratheoni a Lannisteři.

23.6.2009 17:36:42

překlad
Tak jsem kouknul na překlad karet ... je to chvályhodné, že to někdo překládá, ale styl překladu je děsivý .... v českém textu fráze typu "zahraj kartu a diskarduj attachment", "získáváš 1 power" a podobně jsou vážně běs :-((( Z toho důvodu je pro mě osobně překlad zcela nepoužitelný.

Já bych spíš volil variantu udělat nejdřív překladový slovníček herních termínů a poté v textech používat české ekvivalenty. Takovéhle prznění češtiny nejsem schopen přenést přes srdce ...

25.6.2009 10:55:13

Merlin
Problem je v tom, ze kdyz to pak budes hrat s nekym, kdo to hraje turnajove, tak na tebe bude mluvit presne takhle;)

25.6.2009 11:31:39

to aneken
Tím spíš nevidím důvod tuhle hrůzu ještě podporovat :-)

Ne vážně, pro lidi hrající na turnajích ten překlad stejně není, takoví by už měli karty znát, ne? Nepolezu na turnaj, když nevím, jak se to hraje ...

25.6.2009 12:02:57

Karty
Tak v tomto případě jsem na Merlinově straně. Pokud překlad, tak i s názvy. A třeba udělat slovníček.
Ti, co se do toho vrhnou turnajově se anglické výrazy naučí, ale takovýto překlad je fakt hrůza.
Já se svého času chystal překládat i karty (pravidla mám ze 70%), ale jelikož jsem "prozřel" ;-))) , tak pouze někdy (zatím je pořád něco důležitějšího) dodělám ta pravidla a karty už ne.

25.6.2009 13:20:48

Karty
Ok, beru v potaz a vše vylepším. :)

25.6.2009 17:46:53

Cauly neprozřel, ale lekl
chápu to vzhledem k tomu kolik podobných "agotů" už máš doma. Super že pracuješ na dalších překladech, už se těším na "Stíhačky".

26.6.2009 07:45:06

uběhly měsíce...
a tak se ptám, jak to vypadá s překladem pravidel? cauly, nevzdal jsi to? Dík za odpověď.

19.10.2009 20:37:11

Překlad pravidel a také ad Cauly
No, já bych se do překladu pravidel této hry klidně dal.

Jen se ale chci ujistit, zda už ji někdo nepřekládal (nepřekládá),
jako např Cauly, jak sám psal, že už ty pravidla skoro má. Aby tak nevyšlo jeho či moje snažení vniveč :-o.

5.1.2010 14:22:31

laredo
No ja jsem je od Caulyho videl, takze bych si myslel, ze jsou...:) Akorat asi nejsou zkontrolovany, a tak je neuploadnul...

5.1.2010 15:28:51

Borda

Spoluhráči
Zdravím všechny. Jsem z Liberce a po několikátém přečtení ságy uvažuji, že bych zkusil tuhle karetní hru. Chci se zeptat, jak to vypadá s herní komunitou? Byl jsem na stránkách Agot.cz nebo jak se to jmenovalo, ale diskuze byla rok stará. Je v současné době v ČR dost hráčů a pořádají se turnaje? Chápu, že to nebdue jako v magicu, ale to mě právě láká. Na druhou stranu bych nerad, aby to odpadlo jako Doomtrooper.:/ Díky za každé ohlasy nejlépe na mail lukas.borda@seznam.cz a rád se setkám s někým, kdo tu hru hraje. Díky.

26.1.2010 11:04:30

Borda
V Praze je relativne dost hracu, v Brne je mensi komunita a v Ostrave to taky hraji, na turnaje to urcite staci a co ja vim, tak se brzy dalsi chysta. Navic ti ted usnadni situaci prechod ciste na LCG format, stari mazaci uz nebudou moci vyuzivat sve special karty;)

26.1.2010 11:25:26

Borda

Aneken
Díky za reakci - takže určitá hráčská komunita existuje, to je dobře. Do Prahy by se jednou za čas přijet z Liberce dalo, přesto bych byl rád, kdyby se našlo pár lidí i v Liberci, kteří to hrajou. Kdyby někdo měl kontakt n někoho v Liberci, určitě mi dejte vědět. :-) Přeci jen bych chtěl hrát častěji než když se dostanu do Prahy.

26.1.2010 11:57:24

Borda
No ono si to muzes poridit klidne s nekym napul a hrat kazdej jen nejaky rody, kdyz to zahrajes s kamaradama, tak na sebe nekoho nabalis. Napis na Agot ID Andre, to je hlavni poradatel turnaju, treba o nekom v Liberci vi;)

26.1.2010 12:03:49

Překlad
Pokud by měl někdo zájem, tak na těchto stránkách naleznete překlad karet. Je to zatím první verze a když budou nějaké připomínky, tak to ještě upravím. Prozatím je přeložen Core Set, další překlady budou následovat.

http://gameofthrones.blogspot.com/

19.10.2010 19:47:28

Princes of the Sun
Pro ty, co mají zájem tak je přidán překlad Princes of the Sun a Lords of Winter.
K tomu reportek ze Stahlecku na ME od Andreho.

23.10.2010 20:53:58

vasekre
Heej tak to diky... Nejak se k te hre porad nemuzu dostat. Tohle by mohl byt dalsi krok, jak ji zpristupnim zene a bude ji se mnou chtit hrat :)

24.10.2010 12:09:42

Kubis
Tak to doufám že jí to chytí. :)

24.10.2010 18:50:09

Vybíráme z Bazaru

Undaunted: Normandy
Undaunted: Normandy
Akt. cena: 11 €
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas