Game of Thrones LCG, A

xxxxxxxxoo hodnoceno 50x (Seznam vlastníků)

Game of Thrones LCG, A  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Autoři: Eric M. Lang
Christian T. Petersen
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jak je to se shanenim karet?

Spis tak vyhledove, da se nejak nekde a pripadne za kolik poridit kompletni (dosavadni) cardpooly k jednotlivym rodum? Jestli se do toho nekdy vrhnem, urcite to skonci tak ze Paja bude hrat vyhradne za Starky a ja asi za Tangaryeny... tak bych to rad anticipoval, obesel princip LCG a nekupoval zbytecne vsechny rody:-)

Diky za info!!
2.4.2012 13:17:03

u nás nikde
Ze zahraníčních jsem viděl nějaký odkaz na US shop, ale nevím na kterém foru jsem to viděl. Myslím že by ID Vasekre by mohl vědět, dával to myslím on.

2.4.2012 13:58:59

karty k rodům
http://teamcovenant.com/store/a-game-of-thrones-lcg/game-of-thrones-lcg-house-packs.html

Tadyk se dají koupit karty k jednotlivým rodům po sériiích.
A jinak počítej s tím, že časem pořídíte určitě každý aspon druhý rod, bo pokud Vás hra chytne, tak budete chtít zkoušet a zkoušet. Já taky původně chtěl hrát jen Bara a dneska mám bara, Martell, Stark, a Lann v tomto pořadí nákupu.

2.4.2012 15:07:16

Jarwiks
Supr, dik moc. Starkove jsou ale out of stock a s DPH uz by to stejne takova lace nebyla ...

Ze by se Paje zachtelo hrat za nekoho jinyho nez Starky (rozumej Seana Beana :-)) se rozhodne nebojim a ja dam rozhodne taky prednost variabilite v ramci jednoho rodu nez vecnemu dilematu za jakej rod stavet baliky (navic krom Starku a Targaryenu je to tam samej teplous, uchylak, hajzl nebo vypaseny prase :-)).


Jediny co mi asi zbejva je najit nekoho dalsiho kdo s tim chce zacit, ale treba Starky a Targaryeny z duse nenavidi, nebo chce konkretni rod... koupit to najednou treba v Leisure Games, dovizt to do Cech a sabnout se :-) Mise hodna mych organizacnich kvalit, kdybych dofelil z Londyna tri core sety po 30 librach a 36 chapter packu po prumerne 11,50 tak to vychazi na necelejch 500 liber. Hadam ze po radach mistnich a vyrazeni zrna od plev by to slo stahnout na cca 350, cox vychazi na plus minus petka 60 liber (1800,-) za rod?

Nasel by se nekdo? :-)

2.4.2012 22:45:44

Cena
No nechápu to stažení na 350. Jako že bys měl slevu za množství, nebo že bys nebral některé chaptery? Bo při poměru dnešního kurzu k libře cca 29,70 kč by se při ceně 30 liber resp. 11,50 nevyplatí. Bo je to už aj pomalu dražší, než u nás.

Co se týče mne, tak díky zaměst. slevě planety mne chaptery furt vychází levněji. Greye nemohu ani cítit a tak zbývají Targ. Nyní su po dokoupení většiny Lannů bez peněz na další velkou investici bohužel delší dobu budu/. Ale třeba se někdo chytne.

Co se týče ještě těch rodových variabilit. Ony jdou stavět právě hezké téma balíky, spojené mezi rody, přes treaty with the agendy resp. aliance. Targ/martel burned bara-lann noble bara-stark rush etc.

Pak ještě počítej neutrální karty co jsou v každém balíku /a dost důležité/.

3.4.2012 01:24:25 | Upraveno autorem (porovnej)

Polylux
Vidím to stejně jako jarwiks. Každý má svůj oblíbený rod, ale časem omrzí a právě v kombinaci rodů, což simuluje dočasná spojenectví a propletení rodů odpovídá předloze.
V cardpoolu je nemálo neutrálních karet dokonce ve dvou cyklech dokonce velká většina. Také ujsou zde karty s vícerodovou příslušností (dual house) a to nemluvím o cyklech se starou distribucí, kde je v každém chapteru jen jedna plot karta, popř. jedna agenda.
Podobnou věc zkoušeli někteří u Warhammeru a stejně pak kupovali něco několikrát, sháněli furt podílníky a nakonec když to chtěli prodat bylo to vesměs neprodejné.
Chápu že je to nemalá investice, ale pokud chcete jen přičuchnout a občas doma zahrát s partnerkou tak si kup dva coresety a jednu rodovou expanzi od rodu, který se vám líbí.

3.4.2012 06:31:29

Lumir, Jarwiks
Diky, ja tak nejak pred spanim premejslel nahlas, koukam :-) Vyresim to dle rad zkusenych...

3.4.2012 08:24:51

Vybíráme z Bazaru

InBetween
InBetween
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas