Game of Thrones LCG, A

xxxxxxxxoo hodnoceno 50x (Seznam vlastníků)

Game of Thrones LCG, A  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Autoři: Eric M. Lang
Christian T. Petersen
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hra o trůny přes OCTGN

Každopádně nevím, jestli tímhle vláknem neporušuju nějaká pravidla, protože to není jen a pouze o karetní hře, tak ať to eventuálně administrátor smázne...
Jaké máte zkušenosti s hrou o trůny přes tento program? Vzhledem k tomu, že v Plzni a okolí není na hru vůbec nikdo, beru to jako obrovskou výhodu si hru zahrát prakticky s kýmkoliv a proti jakémukoliv decku...
Jen mám poslední týden problém s tím, že během rozehrané hry mě server odpojí (hláška You have been disconnected from server). Netuším, proč se tak děje, do té doby mi to fungovalo bezvadně, ale teď nedohraju prakticky každou druhou hru. Už jsem zkoušel celý program přeinstalovat, ale ani to nepomáhá. Máte někdo podobnou zkušenost? A pokud ano, máte nějaký tip na to, jak problém řešit? Zkoušel jsem to na tamním lobby nebo se ptát lidí, na které jsem při hře narazil, ale nikdo příliš nevěděl, a navíc narážím na to, že neznám moc anglických termínů z oblasti PC...
Každá rada drahá, tak případně díky za ni :)
2.10.2012 11:14:17

:)
Ahoj, tak to je nahoda, zrovna jsem chtel psat, jestli neni nekdo z Plzne, kdo by si chtel obcas zahrat. Jsme zacinajici parta 4 kamaradu, kteri jsme si hru prave koupili, dokupujem deluxe rozsireni a eventualne se nebranime si to vyzkouset i s nekym jinym, zkusenejsim, kdo by nam pripadne i poradil.

Pred nedavnem jsem OCTGN nainstalovat a odehral asi 2 hry, vse fungovalo jak ma. Akorat jsem jako novacek moc nepochodil, predevsim neznalost vsech karticek dost zdrzovala.

Mozna bych byl schopen i poradit s OCTGN, ale to se musi u toho PC sedet, napis me osobne, muzem se nejak spojit a uvidime....

Nicmene, pokud bys mel chut nekdy si zahrat, nebo kdokoli jiny z Plzne, kontaktujte me pres privatni zpravu.

4.10.2012 08:58:48 | Upraveno autorem (porovnej)

OCTGN
Právě jsem to nainstaloval. Kdyby někdo chtěl zaučit začátečníka, rád zahraji (ozvěte se na mail)

28.12.2012 20:47:39

Agot lcg
Taky se hlásím, rád bych s někým zahrál agot lcg přes octgn. Najde se někdo, kdo by si občas zahrál a pokecal o agotu online :-)?

9.1.2013 22:21:55

Nová verze
Zdarec,

jsem po nějaké době zapnul octgn a je nová verze a hry z původní verze nefungují, musí se nějak konvertovat.

Není tu dobrá duše, co by mi napsala jak agot předělat do nové verze, ´příp. postla link kde je toto pospáno?

Vyřešeno, díky.

19.5.2013 08:11:54 | Upraveno autorem (porovnej)

agot lcg
nemal by niekto chut zaucit v tejto hre uplneho novacika? :)

8.12.2013 14:42:26

začátečník
Taky bych se rád tyto pravidla naučil v doprovodu někoho zkušenějšího

9.12.2013 11:33:52

OCTGN
Já bych se nebránil tomu zahrát (pbch už ode mě má zprávu ze včerejška), problém je ale čas. Středy už hrajeme pravidelně s jedním známým, čtvrtky zkoušíme zahrát spíš živě, ale třeba se někdy povede. Tak se klidně ozvěte, třeba se domluvíme... Jednalo by se o večery, přes den šance není.

9.12.2013 13:37:46

2libor
Už jsme se myslím zkontaktovali dříve.
Jinak já teď znovu nainstaloval OCTGN v3+ a natáhl hru a obrázky. Balíčky z coresetu jsou přednastavený. Pravidla si pročtu.

9.12.2013 13:57:08

OCTGN
hraje to jeste nekdo? najde se jeste nejaky hrac pres OCTGN?

8.6.2016 16:06:51

OCTGN - 1.edice?
Myslím, že na OCTGN bývá čas od času dost různých lidí z Čech. Máš ale na mysli hraní 1. edice nebo aktuální Hry o trůny, což je edice druhá? Tvůj příspěvek je na stránce starší edice, která už je ukončená a v tuhle chvíli pro ni hráče těžko seženeš - ať už v reálu nebo i na OCTGN. Zkus dát příspěvek i do vlákna druhé edice...

9.6.2016 22:58:25

1. edice
jsem tady spravne. opravdu myslim 1. edici. hru jsem si koupil tesne predtim, nez vyslo oznameni (nebo mozna uz bylo oznameno driv, jenom jsem nezaznamenal), ze bude druha edice. a navic jsem dokazal nakoupit rozsireni za skvele ceny (kdo by nechtel chapter pack za 80 korun, ze?). mam 2 kolegy v praci, se kterymi pravidelne hraji. ale chci zkusit hrat i proti jinym typum balicku/hracu a tak jsem myslel, ze jeste nejakeho old-school hrace najdu pres OCTGN.

do 2. edice nechci jit, protoze to je ukrutne drahe. hlavne ve srovnani s tim, za kolik jsem sehnal 1. edici

10.6.2016 08:28:10

1 vs 2
Tak to jo.
Říkám si, že bych si příležitostně zase zahrál, ale času není tolik a ani nejde pořádně vyzkoušet vše z edice druhé, takže bych to viděl spíš negativně. Jinak první edice je super hra, o tom žádná, ale sdílenou hru na OCTGN jsem už neviděl strašně dlouho, což je dáno tím, že všichni přesedlali na stejnou ještě živou hru. A sehnat i u nás hráče, kteří první edici znají a zahráli by si ji, bude asi obtížné. Ale třeba se někdo ozve. Držím palce.

10.6.2016 11:50:45

Vybíráme z Bazaru

Fallout zátky
Fallout zátky
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas