Game of Thrones LCG, A

xxxxxxxxoo hodnoceno 50x (Seznam vlastníků)

Game of Thrones LCG, A  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Autoři: Eric M. Lang
Christian T. Petersen
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Deck Build pravidla

Caute vsichni, potreboval bych lehce pomoci s deck buildingem a jeho teorii u tehle pecky prosim. Jde mi o to ze Core Set mam, ale potreboval bych vysvetlit jak to funguje s rozsirenimi..
1. staci ke core setu koupit jedno rozsireni?
2. vsechny rozsireni (tady se jim rika chapter pack jestli se neplatu) maji vzdy stejne slozeni? tedy zadne boostery a la MtG?
3. krom limitace alespon 60ti a vice karet v balicku a 3 stejnych karet v balicku je jeste nejake omezeni pri deckbuildingu?

jakekoli info a zkusenost jako LCG novacek uvitam :-)
Diky mockrat.
22.3.2012 12:26:10

Agot
Jinak bude to opravdu na užití si hry a ne na nějaké cílené vítězné balíčky. Agot je sice lcg, ale hrozně jsou tam důležité vazby a synergie jednotlivých karet a to většinou karet, které nevyšly spolu ale i v různých CP nebo i v různých řadách CP. Takže bych řekl, že při nějakému profi hraní si Agot moc nezadá s Mtg a jinými ccg.

Lotr je jiný kafe. Ten miluju, jednak je nádherný, je těžký jak prase, má pěkně vymyšlený systém i pro solohraní a hlavně je koop, což mě obrovsky vyhovuje. Spolupráce hráčů proti poměrně těžké hře, přináší zase úplně jiný zážitek, pro mě lepší než porazit protihráče.
Lotr je pro mě prostě nr.1.

23.3.2012 18:26:04

Turnajové hraní
Několikrát se tu vyskytly slovní spojení jako turnajové balíčky nebo profi hraní. Chtěl jsem jen uvést na pravou míru to, že komunita kolem Agotu (z mého pohledu hlavně česká, jinou jsem ještě nepotkal) je uplně jiná než komunita kolem Magicu. Všichni jsou si vlastně rovni cardpoolem a hráči se liší jen schopnosti a nápady.
Co jsem tím chtěl říct? Nebojte se jezdit na turnaje. Je nás málo a čím více hráčů je na turnaji je to větší sranda a je to prostě pestré. Navíc je turnaj fakt možnost zahrát si proti jiným balíkům a je to mnohdy studnice inspirací a zkušeností.
Myslím, že někteří z diskutujících tohle potvrdí. Turnaje se hrajou v Ostravě, Brně a Praze, takže si každý najde to své město, kde by se mohl ukázat. Jelikož je nás tak málo, tak nás nikdo nepodporuje a hraje se bez cen a tím i bez startovného.

23.3.2012 22:01:08

Vybíráme z Bazaru

Pán Prstenů: Putování po Středozemi
Pán Prstenů: Putování po Středozemi
Akt. cena: 1300 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas