Game of Thrones LCG, A

xxxxxxxxoo hodnoceno 50x (Seznam vlastníků)

Game of Thrones LCG, A  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Autoři: Eric M. Lang
Christian T. Petersen
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Česká verze

Ahoj,

kdesi jsem četl, že má vyjít česká verze deskovky AGOT, nemá někdo nějaké info, jestli se plánuje také česká verze AGOT LCG?

Díky :)
23.9.2012 23:39:15

ko44
Pochybuju. U karetky, které vychází jeden chapter měsíčně je nulová šance.
Jestli by někdy něco Blackfire udělal tak maximálně tohle, jako podporu deskové hry (pokud se bude dobře prodávat): http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=3535

24.9.2012 08:57:08

čeština
Taky o překladu LCG dost pochybuju. Ta angličtina na katričkách není zas tak složítá, aspoň se lidi něco naučí ;-)
Deskovka agot se už pomalu připravuje..
http://www.blackfire.cz/novinky/a-game-of-thrones-v-profesionalni-ceske-verzi.html

24.9.2012 09:40:30 | Upraveno autorem (porovnej)

OK
OK, díky. Přídil jsem LOTRa v české verzi a dost našich známých to zaujalo, ale celkem hodně z nich nevládne angličtinou. Tak holt zkusíme tu anglickou a budeme muset o to víc vysvětlovat. Teď ještě zvolit správnou skladbu rozšíření k core setu...

24.9.2012 09:53:41

ko44
bez znalostí angličtiny je AGOT téměř nehratelný.

24.9.2012 12:35:08

verze lotra
hele, já mam anglickou a dal jsem tam přelepky kvuli přítelkyni a spokojenost. Přelepkama odpadne komplikace při vysvětlování. Myslím lotra .-)

24.9.2012 18:07:54 | Upraveno autorem (porovnej)

ko44
anglické pojmy se na kartách hodně opakujou a zas tak moc jich tam není, takže po pár hodinách hraní si už stejně každý pamatuje co každá karta dělá a co znamená nějaké slovíčko. Základní znalost angličtiny naprosto postačí a když někdo něco neví, tak se zeptá :)
Já mám zkušenost u deskovek a karetních her v angličtině, že se hodně lidí bojí už předem co všechno si tam budou muset překládat a pak zjistí, že se to opakuje pořád dokola a zachvíli si na to zvyknou. Stačí překonat ten začáteční odpor k angličině..

25.9.2012 11:32:42

Vybíráme z Bazaru

Legendy Dávnozemě + expanze Orákulum
Legendy Dávnozemě + expanze Orákulum
Akt. cena: 2500 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas