Game of Thrones LCG, A

xxxxxxxxoo hodnoceno 50x (Seznam vlastníků)

Game of Thrones LCG, A  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Autoři: Eric M. Lang
Christian T. Petersen
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Bez turnajov?

Má vôbec zmysel kupovať AGOT, ak sa nedostanem na žiaden turnaj ani ligu, pretože v okolí nič také neexistuje? Premýšľal som, že ak by som vlastnil Core Set a všetky Chapter packs, teda úplne všetko, čo doteraz vyšlo, malo by to zmysel hrať len tak, "neturnajovo"?
24.1.2012 23:10:47

Bez Turnaju
Určitě Ano, já jsem s tím do toho taky tak šel. A prostě hraju s několika kamarády. Tedka se sice 1 Turnaje budu účastnit, abych si zkusil pár věcí, ale i tak plánuju svoju učast max na 1 - 2 turnajích za rok, díky mému časovému vytížení. Ta hra je rozhodně zábavná i tak.

24.1.2012 23:12:47

Jarwiks
Tak to je skvelé. :) Vďaka. Veľmi potešujúca správa.

24.1.2012 23:23:54

Ještě dodatek
Zatím hraju 2 rody a mám na cca karty z 15 chapter packů pro 4 rody. Ale i tak. Co je na tom zábavné je krom hry i ta možnost vymýšlení různých strategií a jak postavit karty a co s čím smíchat :)

25.1.2012 00:01:12

Jarwiks
Abys nakonec stejne dostal na prdel od mych baliku. :D

25.1.2012 00:08:31

Nameless
Počkej, však jednou se to otočí. Pevně věřím v den kdy i Bara verze budou vyhrávat, a taky častější výhry Martellů, sakra musím ty Martelly postavit a naučit se za ně hrát. No asi vím co si ted vezmu s sebou na víkend :-P

25.1.2012 00:23:09 | Upraveno autorem (porovnej)

Jarwiks
přece se nesnížíš k tomu stát se držákem na karty a hrát za Martelly :-)

25.1.2012 06:25:56

Jarwiks
jsem zvědav, co s tebou udělá mé železné loďstvo ;-)

25.1.2012 10:07:10

Alne
Jeste ty ho poraz a muzem se tesit na krvavou obet v Planete na oltar nejakeho demona. :D

25.1.2012 10:18:49

Nameless
Poté co jsem si zkusil přednastavené balíky čtyř základních rodů z core setu, kde pro mě hratelní vyšli targové, lanny, a možná i ten stark ač je nudnej a ne příliš hratelní mi přišli bara, tak se jich zase tolik nebojím. Zdání však asi klame, když na CardDB mají nejvíc decků. A kdoví, třeba je Roman skrytý cultist, co má pod schodama Planety zakopaný mrtvoly :-).

25.1.2012 10:50:31 | Upraveno autorem (porovnej)

Alne
Sorry, ale baliky z core setu nejsou ani legalni (maji min jak 60 karet), natoz aby ti rekly neco o tom kterem rodu. Spis je to takovy uvod do hry, na kterem se daji naucit pravidla. A Baratheon neni jen rush... Navic treba moje Greyjoye ten rush porazi dycky. Kazdy balik ma svoje slabiny. V tom je ta hra krasna. :) Ja se jen tesim, az poradne s nekym vyzkousim moje Lannistery, ten Bara rush je neproveril.

25.1.2012 12:28:01

Nameless
mě šlo o seznámení s jinými rody a Baratheon mě moc nepřesvědčil. A svým již lehce upraveným greyjojům přece jen trochu věřím ;-).

25.1.2012 12:57:19

Alne
já teda Baratheony taky nehrávám, ale jsou někdy hodně srandovní. Jednou jsem měl Asshai balík a to se protihráč koulel smíchy jak jsem mu vyhazoval karty z ruky :-)

25.1.2012 13:30:46

AGOT
Ja jsem hral tuhle proti Michalovu novymu Lanni baliku na Power Behind the Throne a taky jsem se koulel smichy kdyz jsem najednou nemel karty v ruce a to mam solidni draw engine - pres tlustocha a leto :). Karty co nejdou spalit pres Kiss by nemely existovat.

25.1.2012 15:00:51

AGOT
Lannisteři jsou tedka díky Lions of the Rock dost posíleni, což jsem rád. To, že konečně rozšíření vyšlo byl jeden z hlavních důvodů proč jsem do karetky nakonec šel. Hlavně Casterly rock lokace mi přijde užasná. Agenda je též zajímavá.

25.1.2012 16:03:31

Alne
Pocitej, ze casterly rock bude do par tydnu restricted.

25.1.2012 16:22:10

nameless
Spis myslim, ze nebude - je za 3 goldy a malokdo to hraje. Stary turboklekaci Lanni mi ale prijdou jeste silnejsi.

25.1.2012 16:48:10

Alne a Nameless
Pánové jenom počkejte. Na kultiště v Planetě su malý pán, mě bude stačit když vás omráčím chloroformem. A poté vás odvezu ledovou zeď v pustevnách do které Vás zazdím. No na jaře sice roztajete, ale lepší podmínky Vám slíbit nemohu.

A ted k věci, jo taky plánuju vyzkoušet Asshai balík. A nejen to.

25.1.2012 17:01:34

Lannistři serozlati
A ploty vám z Lionů přijdou normální? Jsou proti těmhle plotům vůbec nějaký zbraně? :-)

http://www.cardgamedb.com/index.php/GoT/gotcardsearch.html?

wtf? http://www.cardgamedb.com/index.php/GoTCards.html/_/lions-of-the-rock/breaking-and-entering-lotr

Mě to připadá, že rozšířením pro Lannistry rozjeli nový kolo závodu ve zbrojení.

25.1.2012 20:14:07

Sinuhet
Ty ploty sou uplne ok. Konkretne treba breaking and entering je hodne dvousecna zbran, protoze funguje i proti cloveku, co to zahral. To, ze ty v decku vubec nehrajes intriku je jen a jen tvuj problem.

25.1.2012 20:35:02

Lannistři
Já jí ale už hraju. Jen jak jsem Serozlaty neměl rád v seriálu, nemám je rád ani ve hře :-))

25.1.2012 20:37:44

Vybíráme z Bazaru

Marvel Remix
Marvel Remix
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas