7 Divů světa: Duel - Panteon

xxxxxxxxxo hodnoceno 221x (Seznam vlastníků)

7 Divů světa: Duel - Panteon - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: 7 Divů světa: Duel
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Antoine Bauza
Bruno Cathala
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

rix
rix - avatar

Obaly na božstva

Zkoušeli jste na ty karty sehnat obaly? Rozměr 61x112mm.
Koupil jsem od Mayday 61x112, ale je to tragedie. Neřeknu přesně, protože po pěti kartách jsem to vzdal, ale tak jen jeden z pěti obalů byl OK. Jinak se ty karty v nich kroutily a prohýbaly.
Zkusil jsem ty obaly použit na karty z Pina Pirata a dopadl jsem stejně.
Ty obaly nejdou použít na nic. (to mám docela slušnou sbírku karet různých rozměrů)

Po zkušenostech s Mayday používám jen FFG obaly, ale tenhle rozměr jsem od nich nesehnal, tak jsem zase risknul Mayday a UŽ NIKDY VÍCE tu chybu neudělám.

Jen upozorňuji, kdyby někoho napadlo obalovat tyhle karty ;)
19.1.2017 19:46:57

obaly
Sačilo kouknout na BGG a ušetřil jsi peníze i nervy.

Mayday sleeves are too narrow for these cards.

19.1.2017 21:41:02

rix

.
Primo na tech obalech je napsano, ze jsou pro tyto karty. Ac v realu nejsou. Horsi mi pride spise to, ze v jednom balicku jsou kusy v ruznych rozmerech. Sice rucni prace u vyroby je fajn, ale u tohoto typu produktu bych spise ocekaval, ze ta velikost v jednom balicku bude stejna u kazdeho obalu.

Co se tyce bgg, tak ta informce nic nevypovida. Za normalnich podminek pokud vyrobce neco o vyrobku deklaruje, tak z toho vychazis, ze to tak je. Mimo to primo na strance maydaygames u tohoto produktu napr. nekdo pise, ze je koupil na hru Pina Pirata, a ze sedi perfektne. Bohuzel u mne je nelze pouzit na ani jednu z techto her. Ty karty jsou u obou titulu identicke. Takze s tim koukanim po webech to taky neni 100%. Pozitivni na tom je, ze priste uz MD nebudu brat.

19.1.2017 22:20:20 | Upraveno autorem (porovnej)

rix
Tak potom reklamace. Pokud to výrobce deklaruje...

20.1.2017 00:48:58

rix
ad FFG: mně se třeba stalo, že z jednoho balíčků obalů bylo použitelných asi jenom pět (bylo to na karty dovedností v BSG), ostatní byly výrazně užší, chyby se dějí a proto je tu možnost reklamace

na druhou stranu, pokud se to píše i na BGG, tak to asi nebude výjimečná chyba...

20.1.2017 10:22:33

rix
Nezlob se ,ale na stránkách mayday jsem nenašel jedinou zmínku ,že by tyto obaly byly pro tuto hru.

P.S. Koupil jsi premium nebo standard?

22.1.2017 22:17:20

obaly
Právě mi dorazila hra. Nějak to neřeším,mám obaly mayday 70x120 ,co jsem kupoval pro x-com,sice jsou větší ,ale kvůli 16 kartám ,nebudu schánět jiné.

23.1.2017 12:50:15 | Upraveno autorem (porovnej)

rix

.
- obaloval jsem karty i z jiných her, nejen těchto pár
- obaly byly premium
- z jednoho balíčku obalů se nějaký ten obal použit na karty dal, ale většina ne
- přímo na tom balíčku je napsáno: Also fits other cards sized 61x112mm.
- 61x112mm mají jak Pina Pirata i karty z rozšíření k duelu a jsou opravdu rozměrově stejné

Nezlobím se, nemám důvod. Jdu do obchodu, vidím co je napsáno na produktu, koupím, protože předpokládám, že to co je tam napsáno je pravdou. To, že někdo někde na fóru BGG napíše svojí zkušenost je super, aspoň si ostatní dají pozor.
Teď si říkám, jestli to někdo napsal na BGG i u hry Pina Pirata. :)

Suma sumárum: rozdíl v rozměrech u obaly Mayday je i u jednotlivých kusů v rámci jednoho balíčku.

Proto tady popisuji svojí zkušenost.

23.1.2017 18:41:24

mayday
Že jsou úzké je přímo informace bgg na stránce o obalech.
V komentářích lidé píšou ,že obaly sedí dobře na pantheon i na pina pirata.
Tak si člověk ,může vybrat :+)))

23.1.2017 19:00:24

A čo Paladin - Gudrun (61x112), alebo Diamond French Tarot (61x112)? Ktoré obaly sú teda najvhodnejšie?

19.12.2022 12:28:08

@chochones Já obaluji vše do Diamondu, takže i toto a bylo to bez problémů.

19.12.2022 12:51:30

Vybíráme z Bazaru

Space Station
Space Station
Akt. cena: 95 Kč
Končí za: 11 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas