Lords of Hellas - roztřízení obrázků

Potřeboval bych pomoc s roztřízením obrázků u Lords of Hellas. V rámci all-in-pledge, která byla doručena nadvakrát, jsem dostal i Warlord box. Obsah jsem nafotil a nahrál. Zatím je vše v Dark ages expansion. Nicméně mám pocit, že něco by mělo být v Lords of the Underworld, ale nevím přesně co. Rozdělit to podle pravidel nemohu, protože vše je v jednom sešitě. Jako samozřejmě vše, co má v názvu "Hades" bude asi patřit do Lords of the Underworld, jenže netuším, jestli se tohle rozšíření neprodává i samostatně a neobsahuje i něco navíc, něco mu nechybí. Úplný zmatek je pak pro mě Kronos expansion, které jsem jinde neviděl.

Sečteno a podtrženo: pokud se v tom někdo vyznáte lépe, než já, projeďte prosím Dark Expansion a pokud některá fotka patří jinam, okomentujte mi ji názvem hry, kam má být přesunuta. Opravdu ideálně ve formě komentáře, protože v administraci vidím fotky řazené jinak (takže věta typu "třetí fotka odshora opravdu nebude fungovat) + mi přijde notifikace do zpráv.
A BACHA!!! JE TAM NAFOCENÝ I OBSAH PANDORA BOX. Označený jako spoilet, ale stejně raději varuji.

Díky moc za pomoc.
24.1.2020 12:12:05

V této diskusi není zatím žádná odpověď...

Vybíráme z Bazaru

Odhodlaní: Normandie (karty v obalech + insert)
Odhodlaní: Normandie (karty v obalech + insert)
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas