Zooloretto Exotic

Zooloretto Exotic - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Zooloretto
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: budovatelská, ekonomická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Abacus Spiele
Rio Grande Games
Autoři: Michael Schacht
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Celé odpoledne putujeme po úzké stezce džunglí. Vlhko a vysoká teplota si vybírají daň v podobě únavy.Právě došla voda a nejmladší z nás odmítají pokračovat, mají hlad. Někde poblíž je tlupa paviánů, před okamžikem jsem slyšel výkřik jednoho z nich. Prst mám připravený na spoušti fotoaparátu. Za ohybem cesty se objevuje naše záchrana. Je to stánek s hamburgery.

Zoologická zahrada je nyní mnohem exotičtější! Zooloretto Exotic je jedním z mnoha rozšíření základní hry Zooloretto. Jedná se o samostatně nehratelné rozšíření, které přináší do hry nové prvky a možnosti, zároveň však zachová jednoduchost pravidel.

Ve hře najdete tyto nové komponenty: 40 figurek návštěvníků (5 barev po 8 ks), 8 druhů zvířat po 2 ks, 5 pralesních stezek (každá ze tří částí), 5 destiček s bonusy a 5 přehledových karet.


Novinky v tomto rozšíření:

Hráči mají nyní možnost postavit pralesní stezku a kolem ní umisťovat prodejní stánky a nové druhy exotických zvířat (mravenečník, papoušek ara, varan, orangutan, pavián, netopýr, koala a užovka). Zvířata do zoo lákají zvídavé návštěvníky, kteří procházejí po pralesní stezce. Pohyb návštěvníků se řídí těmito pravidly:

  • hráč s nimi smí pohybovat poté, kdy umístí ke své stezce stánek nebo zvíře
  • v případě, že hráč umístil ke své stezce zvíře, náštěvníci v zahradách konkurentů se pohybují zpět

Za návštěvníky získávají hráči body. Ve hře jsou také bonusové body určené pro hráče, kteří s návštěvníky jednotlivých barev projdou celou stezku jako první.

Prodejní stánky mají v rozšíření dvojnásobnou hodnotu.

Autor: Krkavec

Vybíráme z aukcí

Inkognito
Inkognito
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas