Zóna: Tajemství Černobylu

xxxxxxxxoo hodnoceno 50x (Seznam vlastníků)

Zóna: Tajemství Černobylu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 18 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Současnost, Post-apokalypsa
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Krzysztof Głośnicki
Maciej Drewing
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Strategie

Zajímalo by mě jaké strategie při hře preferujete, mě ta hra celkem drtí, ať dělám co dělám, ty kostky mě v téhle hře vždy nehorázně zaříznou. 

Vím že hod k hodu kostkami moc strategie nepomůže, ale obecně mě zajímá po čem jdete, jestli hrajete spíše agresivně nebo ofenzivně. Hru jsme zatím hráli 3x a jednou jsem vyhrál, avšak pak jsme si všimli pár pravidel které jsme úplně nedodrželi, takže jsem ani vyhrát vlastně neměl.

 

18.1.2022 01:32:07

Spěchat a nelpět na předmětech (= používat je, obměňovat podle potřeby). V rozhodujících chvílích pak musíš mít “VK”.

28.2.2022 11:31:22

  • po úvodním setupu si prohlédnout mapu, podmínky pro tajné lokace, naplánovat postup a víceméně se ho držet i za cenu, že vás Zóna cestou trochu “pocuchá" - přijde mi to lepší, než se vracet, přeskupovat síly atd., na to není čas (v sólu už vůbec ne)
  • využívat vlastnosti postavy, především její silné atributy - pokud mám dobrou sílu, tak se soustředím na boj s monstry a zisk trofejí; v opačném případě jdu spíše po anomáliích a pak prodávám artefakty
  • nejít nutně do každého střetu, ale někdy jen vyhodnotit zkoušku ostražitosti a pak střet ukončit
  • mít dobrou reputaci - vyplácí se to :-)
  • sledovat stupnici radiace a při blížící se emisi se držet blízko bunkrů
  • předměty točit, cokoliv pomůže absorbovat zranění, tak využít

28.2.2022 13:11:44

Vybíráme z Bazaru

Loděnice CZ + Dřevěné doplňky
Loděnice CZ + Dřevěné doplňky
Akt. cena: 1050 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas