nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Zombies!!! 7: Send in the Clowns

Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Horror, Zombie
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština:
Vydavatelé: Edge Entertainment
Pegasus Spiele
Twilight Creations, Inc.
Autoři: Kerry Breitenstein
Todd Breitenstein
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook, Google+

Popis hry

Upravit

Do města přijel cirkus! Tentokrát však klauni nejsou legrační... Jsou hladoví a vy vypadáte jako prima sváča! Jste připraveni vkročit do kočovného lunaparku zatracených? Navštivte šapitó nebo věštkyni. Nebo chcete zabloudit v zrcadlové síni, dát si cukrovou vatu? Tak na to zapomeňte a připravte se s křikem prchat před rostoucím davem zombie klaunů!

Osmé rozšíření hry ZOMBIES!!! přiváží do města cirkus. Nelze přirovnat k žádnému doposud vydanému rozšíření, protože přináší výraznější změny pravidel. Opět se naskýtá možnost hrát samostatně, nebo kombinace s předchozími hrami.

Proč píšu jiné než ostatní? Zejména proto, že vlastní vstup do lunaparku je zde vlastně kýžený cíl, kterého se snaží všichni dosáhnout. Hráči totiž začínají v bláznivém domě, kde se s nimi hýbe podlaha a kde se chodby mění v nepropustné zdi. První snahou je tedy se zdravým rozumem vypadnout z tohoto blázince. Když píšu vypadnout, myslím tím opravdu vypadnout, protože jakmile konečně vylezete, vaši soupeři vás umístí dle svého přání na již rozehranou mapu. Když už jste konečně venku, měly by vaše další kroky směřovat do šapitó, kde máte možnost zmocnit se klaunského autíčka. Nyní už by nemělo nic stát v cestě ve vašem úniku přes zmíněnou kartičku vstupu. Nemělo, ale... Zpropadení klauni! Kde se tu všude berou!!! Do toho se ještě přidá vrtkavá (ne)štěstěna a BUM! - jste tam, kde jste začali. Zas ten šílenej dům!

Jak už jste možná pochopili, v této sadě nenajdete Helipad. Jde o to prostě zmizet. V závislosti na tom, zda hrajete i se základní sadou buď v tom okamžiku vyhrajete, nebo se můžete po opuštění lunaparku plně soustředit na další cíle.

Obsah balení

  • 15 kartiček lunaparku (včetně 4 kartiček bláznivého domu, brány a dvojité kartičky šapitó)
  • 32 karet událostí (15 karet po jednom nebo dvou kusech, včetně 6 autíček)
  • 25 zombie klaunů
  • pravidla hry

Autor: Pelly

Další názvy této společenské hry

  • Zombies!!! 7: Manege frei!