Zombie Kidz Evoluce

xxxxxxxxoo hodnoceno 149x (Seznam vlastníků)

Zombie Kidz Evoluce - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 7 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: Zombie
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, dětská hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Annick Lobet
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dohráno?

Dohrál to už někdo z Vás do konce?
Stojí ta hra s odkrytým obsahem za to, nebo získáte jen pár kartiček navíc a dále už hru nechcete hrát?
6.8.2019 10:35:26

...
Určitě stojí za to. Důležitý je, že je hratelná dál.

Dobrá duše v domovher.cz

6.8.2019 10:36:40

koumes731
Mas opravdu cele dohrano? Zajimala by mne jedna vec - na bgg doporucuji i pro petilete deti, ale nerozvine se to postupne tak, ze to pak uz na takove prcky bude moc slozite? A naopak pro dospele tim, ze se to hraje furt dokola (byt se to trochu meni), nezacne to byt monotonni? Nedrzi to pak jen ty achievementy?

28.8.2019 11:06:31

Děti
5 let je v pohodě. Dcerka mě opravuje a vysvětluje celé rodině pravidla. (také dohráno)

3leťák to zvládal v klidu asi do třetiny. Pak už to na něj začalo být moc, tak jsem mu pomáhal.
...................................................................
Redaktor Deskofobie a blogu Kubrt vs Deskovky

28.8.2019 13:28:04

Děti
Máme zatím otevřených jen pár obálek, ale obecně je kumšt syna (5 let) přesvědčit, ať jdeme hrát dál ... prostě ho to nebaví. Upřímně tomu i docela rozumím, protože je to v podstatě logický rychlík s obálkama, které jen lehce rozvíjí hratelnost, ale obecně je to pořád jen pobíhání po devíti místnostech, ze kterých vyhazujete zombíky. Trochu tomu chybí interaktivita a mám strach, že to další obálky nemají moc kam posunout (přitom by stačilo souboje se zombíky řešit kostkama, za zabití získávat itemy, co by třeba přidávali kostky nebo možnost kostky přehazovat apod.). Za mě obecně zatím lehce zklamání ... i když za tu cenu je to pořád fajn.

4.11.2019 14:22:20

dohráno
syn 5, ke konci už se otevře docela dost pravidel a musím, říct, že i mě to vcelku bavilo.

hell boy - kup si zombicide, to obsahuje přesně to, co od hry čekáš.
___
redaktor Deskofobie

4.11.2019 14:39:55

OT
Jak vysvětlujete pětiletým a tříletému, co je to zombie :+) ?

4.11.2019 14:57:56

zombie
Je oživlá mrtvola, a ano moje děti vědí, že lidé umírají.
___
redaktor Deskofobie

4.11.2019 15:03:10

Jj
dcera 5 let taky ví, že to jsou oživlé mrtvoly, které žerou normální lidi... :-)

4.11.2019 15:10:08

Konec
Dceru (6) to hodně bavilo. I když jsme hráli jen ve dvou, takže na lehčí straně hrací desky.
Nejvíce ji bavilo otevírat obálky a počítala kolik her musíme dohrát, aby se otevřela další..

A na zombiky si hrají už ve školce...:-)

4.11.2019 15:32:43

podobná hra
Ahojte! Hľadám hru podobnú Zombie kidz: Evoluce. Synovi (8 rokov) sa to moc páči. Za 2 týždne sme hru doslova zodrali. :) Je to jednoduché a hlavne sa tam otvárajú obálky. Ak máte nejaké tipy, tak píšte. Podmienkou je čeština, ak hra obsahuje veľa textu a mala by byť primeraná jeho veku. Vďaka.

7.1.2020 15:41:33

podobná hra
Zrovna nedávno jsem nad tím dumal.
Syn(7) taky rád hraje a jedině co mě napadlo je hra Mechs vs. Minions.
Ale netuším jestli by to 7-8 leté děti bavilo?

7.1.2020 16:17:11

Legacy
...tak nějakou legacy? - Risk / Pandemic / Charterstone ? (vzhledem k bojovému tématu zombíků, tak asi ten Risk?)

7.1.2020 16:44:44

Podobná hra
Harry Potter: Hogwarts battle? Tuším, že brzy vyjde v čr. 7 scénářů, 7 let školy v bradavicích. Začíná jako hodně okleštěný deck building (kooperativní).

7.1.2020 23:55:15

Potterák

No hned tak brzy to nebude, mám dojem, že naposled kluci říkali, že jim byly vrácený podklady a musej je předělat...

8.1.2020 00:05:51

Zombie Kidz Evoluce 2
Nevím jestli přímo něco podobného je... Nicméně momentálně probíhá testování prototipu dalšího dílu, ale vůbec netuším kdy by mohl vyjít a jestli vůbec česky...

8.1.2020 06:37:25

.
My jsme někde u osmé obálky a je to super, dcera (4 roky) to zatím zvládá, byť je pravda, že jí musím občas opravovat ale baví se u toho. Pro mě je na té hře jediné zklamání
!Pozor, drobný SPOILER! a to nedostatečná diverzita obsahu v obálkách. Sice dcerka je nadšená z každé nálepky, že si jí může vylepit, ale popravdě mě osobně trochu mrzí, že se ten obsah více či méně opakuje. !Konec drobného SPOILERU! Asi bych chtěl moc od hry co stojí 500.
Ale jak říkám výše, hra nás moc baví a dokážu si představit, že jí budem hrát i po odemčení všech obálek. Jo a obtížnosti bych se nebál, můžete jí upravovat zařazováním jen některých odemčených prvků.

8.1.2020 06:48:58

Vybíráme z Bazaru

Mars Teraformace - Expedice Ares vč. promo
Mars Teraformace - Expedice Ares vč. promo
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas