nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Zombie Dice 2: Double Feature

Rozšíření pro hru: Zombie Dice
Počet hráčů: 2 - 99
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 10 min
Herní svět: Horror, Zombie
Herní kategorie: párty hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Steve Jackson Games
Autoři: Steve Jackson
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

I toho nejlepšího jídla se člověk, byť nemrtvý, přejí a o mozcích to platí dvojnásob. Na jídelníčku se proto objevily hned tři nové delikatesy. Tradiční zelené, žluté a tmavě červené mozky (bezejmenné občany) nyní můžete zajíst bílým, růžovým a světle červeným (představující tři hrdiny). Pro zachování vyváženosti hry před přidáním tří nových kostek odeberte dvě žluté a jednu zelenou.

Silák (Černá kostka s bílým potiskem) - Tato kostka je statisticky totožná se žlutou. Jen s tím rozdílem, že jeden mozek a jedna rána jsou zdvojeny. Na jeden hod tak nyní můžete obdržet až čtyři rány.

Kráska (Černá kostka s růžovým potiskem) - Dostat do ruky růžovou je o něco lepší než tmavě červenou, ale o něco horší než žlutou. Tuto hrdinku na vysokých podpadcích je totiž těžké chytit, protože jako jediná kostka má na sobě tři symboly stop. A když už jí chytíte, ve dvou případech ze tří dostanete ránu.

Santa Claus (Červená kostka s bílým potiskem) - Ani fiktivní bytosti se nevyhnou všudypřítomným žroutům mozků. Santa má, jako jediný, každou stranu kostky jinou. I zde narazíte na tři tradiční symboly (mozek, stopa, rána), ale občas se stane, že kousnete místo do masa do pytle s dárky. Symbol dvou mozků je celkem jasný. Symbol "Helma" znamená, že naše zombie vydrží toto kolo o jeden zásah navíc (zemře až při čtvrtém). A nakonec symbol "Energetický nápoj" znamená, že všechny zelené kostky, na který padla stopa, se okamžitě přetočí na symbol mozku. Ale pozor! Santa Claus chodí jen jednou do roka, proto když se vám povede použít všechny kostky, nevhazujte kostku Santy zpátky do kalíšku!

 

Autor: banane4joy

Vybíráme z aukcí

Mage Knight CZ
Mage Knight CZ
Akt. cena: 1230 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>