Zombicide: Zelená horda

xxxxxxxxxo hodnoceno 68x (Seznam vlastníků)

Zombicide: Zelená horda - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Středověk, Zombie
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Jean-Baptiste Lullien
Nicolas Raoult
Raphaël Guiton
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

kickstarter

pred necelou hodinkou to zacalo:
https://www.kickstarter.com/projects/cmon/zombicide-green-horde
30.5.2017 21:55:16

saledean

Diky za povzbuzeni, tak ho prosim neprodavaj jeste, kdyby se to posra.... vezmu ho samozrejme za trzni cenu od tebe, zaslouzis uz jenom za ten navod na dpd :-)

13.6.2018 12:44:28

....
Nevzal někdo navíc 3D dveře? :-)

13.6.2018 13:41:01

...
@Dinas - určo to príde, ja som takto reklamoval CMON veci x-krát.

@Wolvik - ja som bral navyše len Fatty Bursters a Rat King & Swamp Troll...

13.6.2018 13:49:50

Konečně ...
Tak to mám konečně doma, ale musel jsem si pro to sám dojet do depa DPD. O prvním pokusu doručení sem se dověděl až ten den večer. Druhej den jsem byl doma, nikdo nezvonil, ale neúspěšné doručení. Supr. Po tel. hovoru na jejich lince jsem si to nechal přesměrovat do práce. A co byste řekli. Opět nic, prej požadavek ještě nebyl zpracován (za 24 hodin !!!). Nejhorší dopravce co znám. Žádný mejl, sms, lístek do schránky. Přitom na balíku je z boku v plastovém průhledném pouzdře vytištěná objednávka s jasně viditelnou adresou, telefonem a mejlem. Krásně čitelné. Prostě katastrofa, ale hlavně že to mám.
A jde se rozbalovat krabice :)

13.6.2018 15:56:36

Doručeno...
...právě jsem převzal zásilku od kurýra. Nedalo mi to, a tak jsem se zeptal na případ neupřesnění tel. kontaktu s tím, že mě zajímalo, co by se v takovém případě dělo dál s balíkem. Očividně přímo kurýr rozhoduje o tom, zda vezme či nevezme balík do auta k doručení. On jednoduše vyhodnotil adresu za neúplnou, protože mu chyběl telefon se slovy: "Víte, kolik je tady firem?" Je možné, že bych balík prostě nedostal. Vtip je v tom, že na boku krabice je viditelně v transparentní kapse uložena "jakási faktura", která nejspíš slouží pro celní účely, nicméně je na ní kompletní kontakt vč. telefonu.

Znovu říkám, bez Seladena bych jen hloupě čekal, ovšem dnes mám doma!...

Ještě jednou díky!

13.6.2018 16:23:26

#darkw
Na dopravce bych to neházel, je to o jednotlivých řidičích. Zásilku jsem měl u sousedů, ve schrance lístek s informací, na kterém čísle popisném mi ji nechali a ještě sms. Takže je to opravdu jen o tom, jak je který řidič svědomitý.
______________
aka WantonDuke

13.6.2018 16:23:36

Je to tak!
...od upřesnění tel. kontaktu vše předpisově fungovalo. Ráno mi kurýr volal a když balík přivezl před dům, volal, že je tam!

13.6.2018 16:28:13

Adresa s telefonem na boku
Mám to přesně také tak. Ještě že funguje komunita. Díky všem.

13.6.2018 18:08:23

GH
Takže balík (doma).Doručováno z ostravského depa.

13.6.2018 19:00:31

dpd
U me je to tak, ze samozrejme nikdo nevolal, ridic to po nedoruceni odvezl na nejake vydejni misto v elektro obchode. Kdyz se mi tam podarilo dovolat na info linku, tak pani hodne ochotna, divila se proc to ridic udelal, ze bez vyslovne domluvy to delat nesmi. Navic pry poznamka, ze neoznaceny zvonek, coz je hloupost.
Takze dohoda nakonec je, ze jsem si to nechal rovnou z Havirova prevest do Prahy, tak uvidime. Pani me totiz jeste upozornila, ze s depem v Nehvizdach jsou v posledni dobe problemy.
Doufam, ze to ty experty nenapadne poslat zpatky do pristavu...

13.6.2018 21:23:58

reklamace neuplne zasilky
Tak jsi mel pravdu Seladone, asi ani ne 24hodin a uz napsali ze se omlouvaji za neprijemnosti a at poslu adresu kam chci swamp trola poslat, poslou co nejdrive. JUPIIIII :-)

ps: tak ted akorad se modlit aby az to prijde do CR mi to DPD dorucilo :-D

14.6.2018 18:31:49

re
reklamácie už tuším chodia bežnou poštou, tzn. trošku to potrvá.

Môj balík by mali doručovať dnes, ale rovnako - žiadny kontakt na mňa - "Dobre že ste zavolali..." :)

EDIT: balík doručený, cez obed idem rozbaľovať :)

15.6.2018 08:17:16 | Upraveno autorem (porovnej)

...
V utorok mi všetko dorazilo v poriadku :) Chcem sa spýtať či to niekto hral a ak ano tak či hraje Green Horde + expanzie samotne alebo to mám spojiť s Black Plague + expanzie ktoré boli k tomu.

15.6.2018 10:24:31

gameplay
je to na tebe. Ale je toho príliš veľa aby si to všetko dal dokopy. My určite budeme hrávať BP a expanzie k tomu zlvášť a toto tak isto. Jediné čo by som skombinoval sú niektoré itemy, abominačky a herovia :)

15.6.2018 10:47:57

btk

Seladean je pán!
Chlape, díky, bez tebe bych byl úplně v pasti. Měl jsem to stejně jako darkw - 2 neúspěšné pokusy o doručení, místo infa jen jeden nevyplněný papírek ve schránce. Bez DPD kódu naprostý nezájem o dohledání zásilky, druhý mail i kontaktní formulář bez odpovědi, připadal jsem si jako zeměměřič K od Kafky. Zachránila mě až tvoje převodní stránka, kde jsem získal to magické čtrnáctimístné číslo, které otvírá Zámek, na telefonu jsem si nechal poslat balík na třetí pokus do práce, a před chvilkou opravdu dorazil. Takže ještě jednou díky a doufám, že se ti budu moci někdy revanšovat.

15.6.2018 12:08:32 | Upraveno autorem (porovnej)

Diky
Maji v tom solidni bordel. Moje zasilka tez nedorucitelna kvuli chybejicimu telefonu. Opraveno, v pondeli dorazi

15.6.2018 12:17:31

@btk
rado sa stalo :) hlavne si skontrolujte či vám niečo nechýba (mne napr. doručili dnes balík s takmer všetkými krabicami preliačenými/pomačkanými naspodku, ale obsahu sa nič nestalo našťastie :))

15.6.2018 13:27:52

Bordel

Tak jsem si radsi zajel na depo. Adresa i s telefonem na krabici samozrejme byli. Uspim a jdu vybalovat :)

15.6.2018 18:15:26

DPD nereaguje
Tak jsem jim napsal mail, na ten mi odpověděli a dokázali jsme se dobrat k tomu, že jim chybí telefonní číslo a tak kurýr označil adresu za špatnou, když prý nenašel na zvonku jméno. Řekli mi abych číslo doplnil. Problém je, že číslo nejsem schopný doplnit. Do zásilky se na netu ani nedostanu. Když jsem jim číslo poslal jestli by to doplnili sami tak už se neozvali a ani na další mail, který jsem poslal v pátek ráno, už nereagovali. Tak nevím, do toho depa to je celkem daleko, ale asi tam holt budu muset nějak jet pomocí mhd :(.

17.6.2018 11:04:54

DPD
zavolej jim, to jediny funguje

17.6.2018 13:41:20

DPD
Měl sem to samé, v trackingu píšou, že špatná adresa. Ale kód který je potřeba na změnu doručení a doplnění údajů samozřejmě nikde. Už se mi to stalo dříve a i po dovolání operátorovi byl s doručením problém. Takže sem jim zavolal ať mi to připraví v depu, mám to naštěstí kousek. Ale DPD je v tomhle naprosto tragický a jako bonus mají novou konfiguraci call centra, takže 90% voleb vás odkáže na automat, který vás pošle na www.dpdkuryr.cz a hovor skončí. Ta stárnka je bez osobního kódu samozřejmě k ničemu.

Jinak moje komplet adresa včetně emailu a telefoniho čisla byla samozřejmě v té přiložené igelitové obálce, krásně viditelná a čitelná.

17.6.2018 19:10:32

DPD Sucks
Tak, tejden mi to lezelo v Nehvizdech, protoze to pry nejde dorucit. (Coz jsem samozrejmne nevedel a zjistil jsem to az pomoci navodu tady) Tak sem tam zavolal, "doplnil" udaje (dle slecny tam vsechno bylo vyplnene) a cekal, az mi to pozitri privezou. Nic, tak sem tam volal znovu, znovu sem "doplnil" udaje, zazadal o novy rozovoz a? Zase nic. Tak to chci zkusit po treti a trackingu zjistuju, ze dneska v 0:45 balicek odeslali zpet. Tak tam volam, slecna znudeneopruzenym hlasem rika, rika, ze jako joooo, ze to jejich chyba, ale ze uz s tim jako nejde nic delaat. Tak ji rovnou rikam, ze bych rad vyridilr eklamaci. To prej taky nejde, ze reklamaci musi ona zadat do systemu. Mno pekny. Co dal? Jak to vyridit u CMON?

21.6.2018 09:48:31

...
CMON ťa pošle do kelu s tým, že toto rieši prepravca. Napíš rovno na neho - gamesquest. Tam sa tiež síce načakáš, ale budú sa snažiť:

https://gamesquest.freshdesk.com/support/tickets/new

OT: konečne som sa dostal k hraniu KS verzie ale hlavne k Rat King necromancerovi - super! :D toto fakt stálo za to kúpiť - myši sú nepríjemné a slušne toho kripla bránia :D (urobím si reklamu - jedného ešte predávam v aukcii ;))

22.6.2018 11:03:32

Pokračování série...
Tak a dalším v pořadí bude Zombicide RPG, tematický návrat k původnímu Zombicide, co se koncem příštího roku objeví na Kickstarteru:

https://cmon.com/news/cmon-limited-announces-zombicide-the-role-playing-game


29.7.2018 23:22:19

...
tak toto je už mimo mňa :)

30.7.2018 08:19:17

Vybíráme z Bazaru

Qwirkle, jazykově nezávislá
Qwirkle, jazykově nezávislá
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 13 hodin

Offcanvas