nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Zombicide: Wulfsburg

Rozšíření pro hru: Zombicide: Černý mor
Počet hráčů: 1 - 10
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy, Středověk, Zombie
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: CoolMiniOrNot
Guillotine Games
Autoři: Jean-Baptiste Lullien
Nicolas Raoult
Raphaël Guiton
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Schopnost: Ironclad

Zdravím, koupil jsem toto rozšíření a našel jsem v něm kartu: Ironclad: Zombie Wolfz. Tato schopnost ale není uvedená v pravidlech Wulfsburgu. Našel jsem ji v anglických pravidlech pro základ Black Plague jako Ironclad: [Zombie type] ale v českých pravidlech pro Black Plague je přeložena jako Houževnatost nicméně v překladu karet ve Wulfsburgu je karta vedena jako Obrněný: vlčí zombie. Chtělo by to trošku sjednotit ty české názvy, nebo k nim přidat v přeložených pravidlech i anglické názvy skillů, protože když mám základ česky a rozšíření v angličtině, je to celkem matoucí :-) nicméně díky moc za překlady, vaši skvělou práci a přeju ať zombie padají po kupách :-)

10.8.2017 21:33:49

k překladu

Pokud je smyslem upozornit zdejšího překladatele (který je dost možná odlišný od toho, kdo překládal pravidla pro BF) na nekonzistenci v překladu, je nejlepší to napsat přímo k dotyčnému souboru. Autor tak dostane SZ, která ho na komentář upozorní. Tady si toho nemusí všimnout.

11.8.2017 10:00:44

ano

Nevýhoda přeloženého základu. To už je pak asi lepší stáhnout si pravidla v En a mít to sjednocené. Nicméně nějak nevím, co je otázka :-)

11.8.2017 07:14:43