nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Zombicide: Toxic City Mall

Rozšíření pro hru: Zombicide
Zombicide Season 2: Prison Outbreak
Zombicide Season 3: Rue Morgue
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Horror, Zombie
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé: CMON Limited
Edge Entertainment
Guillotine Games
Autoři: Jean-Baptiste Lullien
Nicolas Raoult
Raphaël Guiton
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Velké rozšíření Toxic City Mall ke hře Zombicide přináší v první řadě nové mapové díly, které vám umožní bojovat s hordami krvelačných zombií ve vyrabovaném nákupním centru.

Herní zážitek učiní intenzivnější přítomnost nových nepřátel. Kromě původních zombií na vás budou útočit i toxičtí zombíci. Ti jsou opět ve všech variantách (walker, runner, fatty i abomination), liší se od ostatních zombií na první pohled křiklavě zelenou barvou figurek a při jejich zabití se z nich uvolní toxické látky, které vás mohou zranit.

Vyšší obtížnost nových oponentů vyvažuje přítomnost zombivorů. Zombivoři jsou vaši staří známí přeživší hrdinové, kteří však měli tu smůlu, že podlehli útoků nemrtvých a sami se proměnili v zombie - jenže v nich zůstalo něco lidského. Tudíž se vracejí do hry, jsou stále na straně ostatních přeživších a kosí dál nemrtvou chásku. Hráči tedy stačí otočit kartu postavy, vyměnit na plánu figurku a může pokračovat ve hře. Zombivoři mají nové vlastnosti a jsou navíc mnohem odolnější.

V balení naleznete jak zombivory, které odpovídají hrdinům z původního dílu, tak i nové postavy, včetně jejich nemrtvých variací.

Samozřejmostí je i přítomnost nových karet, které vám rozšíří arzenál a přinášejí další vybavení nezbytné pro vítězství ve hře.

Dalšími novinkami jsou žetony představující ruiny, které blokují výhled i pohyb a také je zde poprvé možnost zamezit postup zombií stavěním umělých barikád, které mohou hráči libovolně umisťovat na hrací pole.

Můžete se těšit i na řadu nových napínavých herních scénářů.

Rozšíření je možné libovolně kombinovat s dalšími rozšířeními.

 

Autor: Ursulus

Vybíráme z aukcí

Malá velká království + rozšíření Úsvit hrdinů
Malá velká království + rozšíření Úsvit hrdinů
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 8 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>