Zombicide: Černý mor

xxxxxxxxxo hodnoceno 300x (Seznam vlastníků)

Zombicide: Černý mor - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror, Zombie
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Jean-Baptiste Lullien
Nicolas Raoult
Raphaël Guiton
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vice postav?

Konečně jsem si to pořídil. Už se těším až to rozehrajem. Chci se zeptat, je možné někde sehnat(krom wulfsburku) vice prezivsich? V tom základu je jak všichni vite strašně málo a obchody to už nenabizi.
Nenabízí někdo nějakou možnost? .)

10.4.2021 22:20:49 | Upraveno autorem (porovnej)

Zelená horda+2rozšíření, horde box, Massive darkness crossover... desítky přeživších

10.4.2021 22:55:23

Lze přidat i Zelenou hordu. Dají se z ní použít přeživší, předměty i orčí zombíci. Jen to není propojeno oficiálně scénářově.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

10.4.2021 22:56:59 | Upraveno autorem (porovnej)

Michal BF

Ta hra je myslim dost úspěšná o čemž svědčí i ty dotisky.
MASSIVE darkness crossover v češtině nikdy od BF asi nebude co?

11.4.2021 07:14:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Derecho
Diky za typ to jsem neznal. Postav je tam fakt hodně a myslim, že jsou tady na ZH i překlady karet. Nevim ale jestli vsech postav?
Co jsem si ale všiml je to, že nikde jsem neviděl jestli set obsahuje i plastové miniatury?
Na vsech fotkach jsou vidět jenom karty.
Nehodil by jsi sem nějaký ověřený odkaz, odkud to koupit? Diky

11.4.2021 07:23:38 | Upraveno autorem (porovnej)


Ještě existuje rozšíření Friends And Foes. Tam jsou taky přeživší a další armáda zombíků. A jinak existují malá rozšíření tzv. Special guest boxy, ktera obsahují většinou 3-4 přeživší. Pár jich je aktuálně na bazaru.

11.4.2021 07:59:50

Spousta přeživších byla také v Horde Boxu, který pokud vím není volně prodejný, ale byl součástí balíku hry na kickstarteru. Občas se zde na bazaru objeví prodej figurek přeživších z této krabice. Jinak tady doporučuju sledovat bazar ohledně Special Guest Boxů, ale bohužel jde o dost drahou záležitost (zpravidla cca 1000 Kč za 4 přeživší). Nejsnazší je přidat si je do wishlistu a pak nastavit notifikace z bazaru tak, že vždy upozorní na vystavený inzerát s těmito věcmi.

11.4.2021 17:07:38


Ahoj,
Special Guest Box ve vícejazyčné verzi se prodávají stále různě po Evropě.

Třeba na amazon.es jsou některé za rozumných cca 25 Euro + cca 7 eček za dopravu (cca 860 Kč tzn. jako v ČR, než se to vyprodalo), obvykle to chodí do 14 dnů a zatím mi vše dorazilo v pořádku.

Také na eBay často nakoupíš daleko lépe než zde na bazaru, kde jsou ceny dost tristní.
Stačí jen trpělivost a trochu to sledovat. Minulý měsíc jsem koupil No rest for the Wicked a Friends and Foes ve folii každý za cca 1000,- (ENG verzi)

Z quest boxů za sebe doporučuji třeba:
https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/zombicide-black-plague-special-guest-box-john-howe-10840/

https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/zombicide-black-plague-special-guest-box-paul-bonner-8233/

https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/zombicide-black-plague-special-guest-box-naiade-8549/

15.4.2021 01:24:10


Já sehnal nejake figurky, které byli jenom pro kickstarter na aliexpresu. Ale bez ID karet, ty jsem si vytiskl.

15.4.2021 07:25:44

Vybíráme z Bazaru

Hra o trůny - nová, nejlevněji!
Hra o trůny - nová, nejlevněji!
Akt. cena: 999 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas