Zombicide: Černý mor

xxxxxxxxxo hodnoceno 300x (Seznam vlastníků)

Zombicide: Černý mor - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror, Zombie
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Jean-Baptiste Lullien
Nicolas Raoult
Raphaël Guiton
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rychlé uskladnění

Ahoj,

jak řešíte nějaké rychlé uskladnění komponent po odehrané hře? Mám sto chutí figurky sesypat do jednoho sáčku pro každý typ figurek a čau párek, než to umisťovat do inzertů, protože takové uklízení mi zabere cca hodinu. Záleží, kolik se toho vytahá v průběhu hry.
Mám Černý mor, Lučištníky, Vrány, Wulfsburg, No rest for the Wicked, Friends and Foes, Horde box + Hero box a Special guest a budu kupovat Zelenou hordu. Hrdinové jsou asi jasní do inzertu, kvůli přehlednosti, ale u zombií mi to přijde jedno. Jen aby se vědělo, tady je chodec, tady je běžec atd.
Nějaké rady, jak to řešíte vy?
18.11.2018 13:22:47

Super insert
Já jsem za ten plastový insert rád, figurky mám namalované a takhle se nepoškodí.

18.11.2018 13:50:39

Feldherr

Já používám na malované figurky pořadače Feldherr. Když to vracím tak to můžu dát kam chci a jde to celkem rychle. Příprava taky. Jen jsou drahé .

18.11.2018 19:06:50

pytlíky
Mám figurky naházené v sáčcích přesně jak říkáš. Mám jen Black Plague, Wulfsburg a Bosse, všechno se vejde do jedné krabice od základu hry. A figurky mám namalovaný... mám je nalakovaný, takže nějaký oděrky moc neřeším. A stejně jsem hru už dva roky nedal na stul :D
___
redaktor Deskofobie

18.11.2018 20:37:31

Ew

Yedle
Tak to je cas natocit zombicide lets play :D

19.11.2018 08:03:06

Stejně jako Yedle:)
Taktéž mám namalováno, nalakováno a v krabicích jsem si udělal vlastní rozdělení pomocí měkčeného pvc a nemůže se tomu nic stát. Na žetonky mám prostě takovou tu plastovou krabičku se škatulkama a na karty epesní krabičku z 3d tisku (tady nabízenou). Pořád to znamená, že po hře se to musí rozdělit (chodci, tlusťoši, žetonky), ale lepší jak strkat do správného slotu, hlavně pak při hře jen hrábnu do škatulky.. takové to nutkání všechno shrábnout je dycky:)

19.11.2018 14:59:53

Abe

Dragon Shield
Řeším to krabičkami Dragon Shield. Z každé krabičky se nechají udělat 2 (spodek a víko). Stačí koupit 3 ks po cca 50,- do vnitřní krabice se ideálně vejdou a přesně vyplní prostor


Vít Procházka | Sales representative
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

19.11.2018 19:08:59

Ew
Na black plague Df lets play ma. Navic ja uz ted vyhledávám trosku komplexnější hry. Ale prodat to je mi lito, prave proto ze to mam namalovany.
___
redaktor Deskofobie

19.11.2018 19:18:05

Vybíráme z Bazaru

Divoká Amazonie + Minirozšíření
Divoká Amazonie + Minirozšíření
Akt. cena: 1399 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas