Zombicide: Černý mor

xxxxxxxxxo hodnoceno 298x (Seznam vlastníků)

Zombicide: Černý mor - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror, Zombie
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Jean-Baptiste Lullien
Nicolas Raoult
Raphaël Guiton
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KS box k BP


Docela mě mrzí, že KS věci k Black plague nejsou také v nějakém "Horde" boxu (Plague Box?) To bych si hned koupil, ale takto to pro mě není moc lákavé... Ano sice dost toužím po Alfě, ale kvůli tomu nehodlám kupovat na ebayi Knight pack, kde je 9 figurek v obyčejné lepenkové krabičce, za pomalu 5 000,-. Být to v "Plague Boxu", beru hned.
Má to někdo podobně?
19.9.2018 19:07:01

KS k BP
To už asi levnější nebude, ale nevidím v tom smysl, proč kupovat takové předražené rarity, když máš možnost za mnohem míň koupit různé zrůdy/draky z Green Horde KS edice ??? - na výběr jich máš mraky a sedí k černému moru perfektně ;-)

20.9.2018 11:59:51

BP KS
Záleží, jak to pojmeš. Pokud chceš prostě vše origo k BP, tak vysolíš nesmysl, protože po těch věcech je neskutečný hlad a prodává se to za rance. Já např. koupil v rámci KS GH kostlivce střelce za dvacetdva dolcků, tady se se dražba těchto modelů šplná ke čtrnácti stovkám..

Na druhou stranu existuje nepřeberný množství modelů z jiných her, které můžeš použít namísto těch nedostupných (stačí pořídit model a sehnat si nebo udělat kartičky).

Osobně jsme nakoupil pouze to, u čeho se mi líbily modely a co bylo jakž takž dostupné, tedy bosses, vrány, dvě tři krabice hero questů a kostlivce. A jak píše Dinas, u GH je dostupných a použitelných modelů spousty a některé jsou vyloženě super.



20.9.2018 12:21:38

KS Green Horde
Zmiňovaný Horde box mám a jako pecka, za ty prachy mi stál (drak nám to už 2x zavařil, ale i přes to si myslím, že by měli být silnější. Nebo alespoň být zranitelný pouze balistou a ne balistou a zbraní se silou 2. To je jak tlusťoch a to je docela škoda si myslím. A ti 4 tlouštíci, jsou tak na dvě strany. Můžou tě pěkně zranit, ale můžeš je využít k zabití kvanta zombií. Balista, když teče do bot, dokáže divy. Další hrdinové pro mě nikdy nebyli nezbytností, ale potěší, že si můžeš vybrat. No a králík? Ten hajzlik malej :D První karta nasazení, ok... Druhá karta - aktivace, hrdina v trapu, třetí karta - aktivace, posun k dalšímu hrdinovi).
Právě jsem ho koupil převážně jen díky tomu, že je prostě v krabici, tak jako zbytek hry a dá se k tomu normálně skladovat, jinak ho asi taky nemám.
Ale právě BP za ty prachy nestojí. Jen podotýkám, že kdyby to udělali, jako Horde box, bylo by to více zajímavé.
Kdyby někdo prodával Alfu za rozumnou cenu, nebráním se dohodě, ale litr za jednu figurku dávat vážně nebudu. Mooožná, že bych dal tak 2000,- za celej Knight Pack a cca 2500,- za Huntsman Pack.
A opravte mě, jestli se pletu, ale ta krysa, si myslim, že za moc nestojí, ne? Akorát, že se spawne u nejhlučnější zóny... Swampluker je v podstatě hooodně podobný.

P. S.: Lučištníky a Vrány bych za rozumnou cenu bral hned...
P.P.S.: Lučištníky a Vrány + Hero box 1 jsem již sehnal asi před měsícem za pouhých 700,- i s dopravou z Itálie, no neber to. Podotýkám, že nové, nerozbalené.
Takže s cenovkou 1000,- za Lučištníky běžte domu :D

20.9.2018 16:53:42 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Tactilo Loto
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas