Zombicide: Černý mor

xxxxxxxxxo hodnoceno 300x (Seznam vlastníků)

Zombicide: Černý mor - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror, Zombie
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Jean-Baptiste Lullien
Nicolas Raoult
Raphaël Guiton
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Coop pro hraní s dětmi

Ahoj, přemýšlím o české verzi. Hrajeme Arcadia quest, ale to je dost škodící a děti (10 a 12 let) to občas neustojí. Kooperace by byla lepší.

Je Zombicide - Black plague dobrá volba (výhledově s Wulfsburgem) nebo raději sáhnout po něčem jiném?

Díky za rady
11.1.2021 18:54:14

Hraní se dětmi
Hra není těžká a s dětmi by mohla fungovat dobře, ale základ bych nehrál víc jak ve třech, ve více lidech už by tam moc velký nepoměr hraní ve vlastním tahu oproti sledování tahů spoluhráčů.

11.1.2021 19:10:53

Hráli jsme od 7let
Hráli jsme od synových sedmi a jelikož si kecáme do hraní stejně všichni (rozuměj "domlouváme se kdo co udělá"), tak se v zásadě mnoho oproti tomu, kdyby byl starší nezměnilo. Jasně, že v počátcích jeho návrhy co dělat nebyly až tak zajímavé a hrálo se především podle nás dospělých, ale postupem času se vylepšoval.
Hlavně je to o tom kolik dítěti dáš prostoru, aby měl ze hry radost. A to můj syn vždy měl a vždy chtěl zase hrát.
Za sebe můžu říct, že byl platným hráčem a když už zrovna jeho návrhy nebyli optimální, tak mu to alespoň padalo - a to je u Zombicide půl úspěchu :-D.
Honza Mamut
*Problém v Katalogu her? Napište mi.*

12.1.2021 01:27:51

Jasně
Zrovna nedávno jsem to ukázal 10ti a 13ti letému, dokonce 7letý s námi hrál, ti dva starší hráli hned první hru, kdy to v životě neviděli skoro sami, občas jsem měl tendence jim radit a někdy dokonce vymysleli lepší plán než ten můj :) Ten nejmladší byl chvilku rozpačitý (mám je namalované a krev je všude možně :)), ale pak byl nadšený jak nám to jde a ze sbírání předmětů, scénář jsme dali na první dobrou. Pod vedením dospělého naprosto bez problémů. S malým jsme dali i Karak, ještě mu nebyli ani 4, ale mě osobně ta hra děsně nudí a těším se, až se pustíme do Zombicidy, Descentu apod. ale to ještě ze dva roky počkám :)

12.1.2021 07:41:52

Díky za rady :-)
Karak nás taky baví, ale chce to něco pokročilejšího. Objednal jsem Černý mor a Wulfsburg, už se těším až dorazí

13.1.2021 19:22:58

Vybíráme z Bazaru

Plains Indian Wars ve fólii
Plains Indian Wars ve fólii
Akt. cena: 1225 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas