Zombicide: Black Plague – Deadeye Walkers

xxxxxxxxxx hodnoceno 19x (Seznam vlastníků)

Zombicide: Black Plague – Deadeye Walkers - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Zombicide: Černý mor
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror, Zombie
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: CMON Limited
Guillotine Games
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hodnota

Ahoj, chci se zeptat jak hodnotné je toto rozšíření pro hru?
Mám doma základní krabici Black Plague a všiml jsem si, že na bazaru se toto rozšíření draží za 1000+ Kč což je třeba cena, za kterou bych sehnal i Wulfsburg a nebo si trochu doplatil a koupil Zelenou Hordu. Kde je tedy ukrytá hodnota tohoto rozšíření? Je takovým přínosem, nelze jej sehnat nebo něco jiného? Děkuji za objasnění
22.1.2019 12:41:56

ok227
Cena je dost šílená, ale okolo věcí do zombicide black plague je hotový kult lidí, ochotný vyvážit plast zlatem :-)

Není problém figurky naproxovat (použít modely z jiných her, které rozhodně nejsou tak drahé) a kartičky ti někdo naskenuje. Klidně já. A máš hotovo.

22.1.2019 12:54:04

:-)
já to rozšíření mám, ale bohužel jsem kvůli časovým možnostem v tuto chvíli spíše sběratel než hráč a tak mi leží doma zabalené a práší se na něj. Když vidím ty ceny, říkám si, že bych jej poslal dál a koupil si Hordu nebo Wulfsburg. Pokud by mi několik lidí potvrdilo, že je to rozšíření, které tu hru posune na novou úroveň, tak bych si ho asi nechal a doufal, že si Zombicidu někdy v budoucnu pořádně zahraju. :-)

22.1.2019 13:06:50

:-)
Jo, tak to máme podobný :-) Jediný postřeh, který mám je, že pro BP je to asi lepší rozšíření, než pro GH (na mapě BP jsou dlouhé rovné uličky, v GH si kluci asi moc nezastřílej). GH se mi osobně nelíbí zdaleka tak, jako BP, jak figurkově, tak i nějakým takovým stylem nebo jak to říct.

Tak to prodej a naproxuj :-) Taky jsem zvažoval prodej, kde je 200% marže, ale nechám si je. Jsem sysel a hlavně se mi líbí ty modely. Proto mám i bosses, herně se mi to nezdá jako žádnej šlágr, ale třeba si je jednou namaluju.

22.1.2019 13:12:04

Dobré a špatně dostupné
To rozšíření je herně dobré, celkem dost zvyšuje obtížnost, která spoustě hráčů časem příjde příliš nízká.

A k tomu je to rozšíření ještě těžko dostupne, byť není KS exkluzive, vypadá to, že ho CMON neprodukuje standardně se základníma krabicema, ale pouze on-demand v rámci KS (v rámci KS kampaně Černého moru a Zelené hordy se dali objednat). Proto ta cena.

Ostatně tohle bývá u CMONu obecně trochu problém, nikdy není jasné, jestli rozšíření vydají v retailu, respektive u KS exclusive rozšíření je jasné, že je v retailu nevydají, ale ani u neexkluzivních není jistota, příkladem jsou například Elementálové pro Massive Darkness, kde to vypadalo, že je CMON nevydá, cena vyletěla a pak je bez nějakýho oznámení vydali, byť asi ne extra velký počet a dost možná jsou dostupní jen v USA. To samé neexkluzivní rozšíření pro World of SMOG: Rise of Moloch, ty v retailu vůbec nevyšli a není jisté, že vyjdou.

Takže kdo to chce má možnost si buď počkat a doufat, že to vyjde nebo si připlatit a nebo proxovat.

22.1.2019 13:19:02

Hodnota Deadeye walkers
Rozšíření se mi líbí herně nikoliv tématicky.
Herně to přidá prvek střílejících zombies, takže se musíte schovávat z dostřelu nebo za roh.
Tématicky se mi nelíbí, že nějaká tupá zombie umí střílet a dokonce lépe než hrdinové.
Hodnotu přidané zábavy to má pro mě cca 1/3 oproti třeba Wulfsburgu.

Osobní pořadí, jak rozšířit černý mor:
1) Wulfsburg (hrdinové, nepřátelé + boss, scénáře, vybavení)
2) Zombie Bosses - Abomination
3) Vybrané hrdinské sety dle chuti (někteří hrdinové jsou dost silní a hru ulehčí)
4) NPC (kvůli artefaktům)
5) No Rest For The Wicked (Draci a duchové) Rozšíření pro zelenou hordu
6) Crows (Vrány)
7) Deadeye walkers (Lučišníci)
8) Friends and foes (Rozšíření pro zelenou hordu)

14.3.2019 15:10:29

Vybíráme z Bazaru

Hra o trúny - cyklus Zlato a krev
Hra o trúny - cyklus Zlato a krev
Akt. cena: 9 €
Končí za: 2 dny

Offcanvas