nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Zombicide: Black Plague – Deadeye Walkers

Rozšíření pro hru: Zombicide: Černý mor
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror, Zombie
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: CMON Limited
Guillotine Games
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Zombie nákaza oloupila zasažené o všechno a nahradila jejich nejhlubší tužby potřebou zabíjet. Nekromanté ji očividně zkoušejí využít pro svůj prospěch: hrátky s nákazou vedly k vytvoření Deadeye Walkers, děsivé skořápky bývalých lučišníků a lovců. Jejich maso již uhnilo, ale jejich umění s lukem i nadále přetrvalo. Tak a takto jsme skončili, se zombiemi plížícími se kolem se střelnými zbraněmi, které používají na dálku s neskutečnou přesností, kdykoliv nás spatří. A to nejhorší? Nikdy se neunaví a pronásledují nás celý den.

Rozšíření Deadeye Walkers pro hru Zombicide: Černý mor přináší do hry 21 figurek zombiích střelců (3 různé modely po 7 kusech), 6 karet zombií a nová pravidla.

Zombie střelci jsou nebezpeční protivníci, kteří na rozdíl od obyčejných zombií umí útočit na dálku. Pokud mají platný cíl v linii výhledu 0-3 tak zaútočí. Pokud se nachází více možných cílů, postupují dle následujících priorit:

  1. Zóna s nejvíce přeživšími.
  2. Nejhlasitější zóna.

Pokud mají zóny stejné priority dle výše uvedených pravidel, cíl útoku vybírají hráči.

V akcích (1), pohybu (1), výdrži (1) a zkušeností (1) jsou zombie střelci stejní jako běžní chodci. Priorita cílů pro přeživší je stejná jako pro klasické chodce.

Autor: Garfield87