Zombicide (2nd Edition)

xxxxxxxxxo hodnoceno 63x (Seznam vlastníků)

Zombicide (2nd Edition) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Jean-Baptiste Lullien
Nicolas Raoult
Raphaël Guiton
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Urban Legends a jiné rozšíření?

Ahojte, jak to bude/nebude s velkým Washington Z. C. víme. (resp. záleží kolik se prodá základů) ;-)
Ale co myslíte má smysl čekat jestli se v objeví urban legends a další rozšíření v češtině?
Nebo bude lepší si rozšíření sehnat v en. ze zahraničí a přeložit si to stylem "samodomo"?
22.4.2021 19:15:59 | Upraveno autorem (porovnej)

Tyhle mini figurkove rozsireni ani preklad nepotrebuji, problem je ze jsou nesehnatelne, teda pokud za 1 malou krabku nejsi ochoten dat vic nez za celou zakladni hru...

25.4.2021 09:29:36

Jestli se hra dobře rozjede, tak Washington Z.C. bych rád prosadil. Trochu problém je, že CMON před 3 týdny informovali, že zdražují všechny hry o 10 USD a je jedno jestli to je hra za 25 USD nebo za 100. Dotisk Zombicide by tedy vyšplhal ještě blíže ke 3000,- a je teda otázka, jestli to už není za hranou. A pro vydání rozšíření by to přece jen chtělo mít vizi, že se hra bude dotiskávat a prodávat déle. Doporučenku rozšíření si nepamatuju, ale taky z to nebude žádná láce.
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

25.4.2021 14:56:02

Michal-BF

Dík aspoň vím že když někde na shopu něco mensího zaznamenám tak že si to mám koupit angl. a Washington....tam se nechám překvapit ;-)

Ale ano ve chvilku kdy by další základy mněli bejt za 3tis. a rozšířko za 2tis. tak už to obchodně nedává smysl a byl by z toho ležák. Uvidíme jaká bude situace tak za půl roku :-D

26.4.2021 11:14:15

Pokud by se Blackfiru podařilo přinést jakékoliv rozšíření (Washington nebo Henry Fort) bylo by to supr, trochu se ale bojím že na to nedojde, protože je v ČR na trhu dotisk černého moru, stále zelená horda a teď 2 edice. Přijde mi to dost rozmělněné a že se ty jednotlivé verze požerou navzájem :(

30.4.2021 10:50:04

Vybíráme z Bazaru

Cesty osudu
Cesty osudu
Akt. cena: 1025 Kč
Končí za: 6 hodin

Offcanvas