Zombicide - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Horror, Současnost, Zombie
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé: CMON Limited
Guillotine Games
Autoři: Jean-Baptiste Lullien
Nicolas Raoult
Raphaël Guiton
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Zombicide nebo Last night on Earth - pro dva

Ahoj,

nemůžu se rozhodnout, zda koupit raději hru Zombicide nebo Last night on Earth (The Zombie Game)
Hráli bychom nejčastěji ve dvou, takže hledám takovou hru, kdy nebude problém zahrát si jen v páru bez nějakých kompromisů.

Díky za každou radu! :)
20.11.2017 14:14:47

koop
Je potřeba si nejprve říci, zda je pro vás a vaši společnou budoucnost lepší kooperativní nebo kompetitivní varianta.

Pokud je jeden z vás dvou více soutěživý typ, tak bych volil spíše kooperativní, tedy Zombicide. Spolu žít a zemřít.

Pokud ovšem chcete prověřit sílu svého vztahu, v dobrém i ve zlém, je LNoE ta správná volba.

Další věc je, jakou atmosféru od toho očekáváte. Pokud máte raději zombie horrory jako Noc oživlých mrtvol, tak bych sáhl po LNoE. Pokud od hry čekáte feeling jako ze série Živí mrtví, tak bych zvolil Zombicide.

20.11.2017 14:34:48 | Upraveno autorem (porovnej)

LNoE x Zombicide
No to je právě to - já jsem spíš pro Zombicide, ale jak znám přítele, tak by bral LNoE kvůli atmosféře béčkových hororů.

Je nějaká možnost vidět obě dvě hry rozbalené, popřípadě si je zkušebně zahrát? (Praha, Plzeň)

20.11.2017 15:15:13

možnost zahrát
viděl jsem Zombicide v bohemia board & brew je to kousek o zastavky Karpatská v Praze

11.12.2017 09:36:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Dominion: Roh hojnosti
Dominion: Roh hojnosti
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas