Zeměplocha: Ankh-Morpork

xxxxxxxxxo hodnoceno 444x (Seznam vlastníků)

Zeměplocha: Ankh-Morpork - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Devir
IELLO
Kosmos
Mayfair Games
Phalanx Games Polska
Treefrog Games
Autoři: Martin Wallace
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kde sehnat?


Dobry den, chtel bych se zeptat jestli jeste jde hra sehnat? Koukap jsem vsemozne a nic. Dekuji za pomoc:)
1.11.2020 17:21:23

Ahoj
Dnes už jenom v bazaru, tam se objevuje dost často. Cena okolo 3500 je takový standard.

1.11.2020 17:54:26

nedá
Nedá, ale velmi snadno lze sehnat skeny kartiček, hracího plánu i pravidel. Ceny v bazaru jsou vpravdě absurdní. Doporučuju vyrobit samo-domo verzi, pokud tu hru chceš ne ze sběratelského důvodu, ale na hraní.
Máme doma takovou domácí verzi a byla to sice drbačka, ale i po letech se na stůl celkem často dostane, takže toho času stráveného výrobou, nelituju (a to nepočítám ty první týdny-měsíce, kdy jsme ji hráli v jednom kuse :D ).

1.11.2020 20:09:04

Koupit na eBay

Hra je vcelku běžně dostupná na eBay. Samozřejmě v AJ. Pak by jistě pomohl někdo zde s "počeštěním". Dokonce jsou tam i Collector´s Edition, na naše cca za 8-10k Kč. Ale neplést s "DeLuxe Edition" s těmi krásnými figurkami. Tu jsem tam během několika let zaregistroval pouze jednou, a byla za cca 24k Kč.

BTW, zrovna včera jsem AJ verzi zaregistroval na Aukru za úžasných 12k Kč, kup teď 16k Kč.

9.3.2021 11:54:27

BGG
Já sehnal cca před půl rokem nehranou Collector´s Edition z BGG za 180 GBP vč. pošty. Chce to sledovat a zadaří se.
Díky Tangramovi mám vše luxusně počeštěné vč. fanouškovského rozšíření a díky El Ďáblovi s krásnými 3D figurkami.

9.3.2021 12:39:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Magic: Portal basic lands
Magic: Portal basic lands
Akt. cena: 40 Kč
Končí za: 23 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas