Zaklínač: Starý svět

xxxxxxxxoo hodnoceno 203x (Seznam vlastníků)

Zaklínač: Starý svět - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Łukasz Woźniak
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Gamefound zpětně

Ahoj. Do hlubšího světa deskovek jsem se dostal až letos na podzim. A četl jsem tady vlákno s podobným dotazem, proto jdu rovnou k jádru věci. Je tady ještě někdo s kredity na GF a šlo by se domluvit na All-In Big Box pledge za 280€? Píše mi to hlášku, že teď už můžou jen backers with credits. Díky za reakce

11.1.2023 11:58:22

Ahoj, bohužel nejde už nic přidávat.

11.1.2023 12:15:54

Výrobce sice v létě oznámil uzavření pledge manageru, ale s jistejma omezeníma to furt jde. Akorát si musíš sehnat nějakýho backera s kreditem, kterej ještě nic neobjednal (platí i pro 1€ pledge), protože jen takoví backeri ještě můžou objednávat - maximálně však 2 rozdílný pledge, přičemž jedna z nich pak musí mít nebarvený figurky, a druhá barvený. Všichni ostatní backeři, kteří dokončili a potvrdili svojí objednávku už nic přiobjednat nemůžou.

Viz:

- Oznámení "The project is currently open for backers with credits..." na úvodní stránce pledge manageru Zaklínače na Gamefoundu:
https://gamefound.com/projects/go-on-board/the-witcher-old-world

- Následující vlákno na BGG:
https://boardgamegeek.com/thread/2985665/pledging-now-delivery-date

- Odpověď, kterou jsem na to téma před 3 týdny dostal od výrobce:
From: "Go On Board" <kontakt@goonboard.com>
Date: 19.12.2022 12:16
Subject: Re: Is the Witcher PM currently open for backers with credits?

Hello,
 

you're right - you are able to buy one shaded and one unshaded set. Unfortunately, Gamefound only lets us limit shaded and unshaded copies separately. So yes, you can order one shaded and one unshaded copy.
 

Regarding the shipping overpayment, we need you to inform us after payment, and we will refund the overpaid amount to the credit card used for paying.

Best
Szymon

 

 

 

 

11.1.2023 13:39:23

Zdravim,

stále mám 1€ credit na GF přemýšlím že vemu BB za 230€. Takže pak asi na domluvě kdyby někdo chtěl.

1.3.2023 12:55:59

Vybíráme z Bazaru

Yoxii
Yoxii
Akt. cena: 330 Kč
Končí za: 17 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas