Zakázaná poušť

xxxxxxxxoo hodnoceno 223x (Seznam vlastníků)

Zakázaná poušť - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Matt Leacock
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Obaly

Zkoušel jste někdo obalit ty destičky pouště?

Obaly 70x70 by na to měly teoreticky dobře pasovat, ale obávám se, že to vzhledem k té tloušťce kartonu bude na té otevřené straně takové “rozcapené” a nevím jak se s tím bude pak manipulovat.

Ale na jedné zadní straně se bohužel vytvořil flíček a když víte, co je na druhé straně, tak to prostě chca nechca při hře využíváte. Jelikož hra není drahá, uvažuji o koupi dalšího kusu, ale nerada bych aby se mi to opakovalo - proto ty obaly…

8.11.2021 10:29:22

A co dílky zalaminovat ?

Ohledně flíčku….nevím jak je velký, ale lze ho fixou přemalovat a stejnou značku udělat na všech destičkách na stejném místě ;-)

Barbarské, ale funkční :-DDD

8.11.2021 15:16:07

Další možnost je naskenovat (pěkně vyfotit a vyretušovat v PC) a vytisknout přelepky na všechny dílky.

Jinak Potom ty nové zkusit zalakovat bezbarvým akrylátovým lakem, přelepit průhlednou samolepicí fólií (studenou laminovací třeba), nebo tak něco.

Při hraní používat vhodnou podložku (čistý ubrus). Nebo alespoň dobře umýt stůl (jo, žena mi to občas říká, nebýt her, tak mě stůl nenapadne utřít) :)

8.11.2021 15:55:38 | Upraveno autorem (porovnej)

Dík za tipy. 

Přelepky mě už taky napadly. Vyšlo by to levněji. A zalakované by to snad chvíli vydrželo.

Laminovačkou mi to neproleze - ten kartonek je fakt tlustý. 

Stejný flíček bohužel nesvedu. Ono to není od bordelu na stole, ale ze zvyku jsem si paklík dílků přetáhla gumičkou a ta na ně pak v krabici nějak pustila nebo byla od něčeho zaprasená, udělalo to takovou svislou dvojitou čmouhu. Musela bych tam na všech udělat svislý pruh a to by mě pak stejně prudilo, že to tam je…:-(

8.11.2021 16:05:21 | Upraveno autorem (porovnej)

Použil som klasické obaly s rozmerom 63x88 milimetrov a zrezal zvyšok. Trošku tesné, ale obal sa natiahne a aj tak perfektne zapadne bez problémov do škatule. Miešanie je takto ešte jednoduchšie.

8.11.2021 17:08:33

Ještě bývají obaly s nepruhlednými zády. 

8.11.2021 19:05:10

Vybíráme z Bazaru

Figurka proroka do hry Talisman
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas