Zajíc a želva

xxxxxxxxoo hodnoceno 48x (Seznam vlastníků)

Zajíc a želva - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 7 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Gun-Hee Kim
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

dojmy

Tak jsem dneska s dětma dal 3 hry. Něco mezi želvama a karetníma vembloudama. Mě se to moc líbí a vypadalo to, že se baví jak 6 letá, tak 12 letá dcerka.
Vždy hráč na řadě zahraje jednu kartu a nebo sadu stejných karet a pokud nastane daná situace, tak se pohnou figurky na závodní dráze. Každá se hýbe jinak. Nikdo neví na která dvě zvířata mám vsazeno.
Jen v pravidlech je popsaný pohyb želvy jinak než v příkladu a na lamakartě, nekoukal jsem na orig. pravidla, ale věřím, že lamkarta má pravdu, je to logičtější.
16.4.2017 23:36:35

to jarmuk
Za mě hra docela v pohodě. Do hospody, jako dětská hra nebo filler je to fajn. Pravidla jsou rychle vysvětlená, hra rychle odsejpa a za par minut je dohráno. Hezká grafika a pokud se hráč vžije do role sázkaře, tak je to docela napínavé. Jinak želva se hybe každé kolo, tak jak je na kartičce :)

12.5.2017 22:03:52

dojmy
Hráli jsme to hodněkrát s dětma (9, 12 let) a dospělákem a je to velká zábava. Po pár hrách zjistíte, jak nejlépe popohnat svoje zvířátka a co nejméně pomoci ostatním, jak se zbavovat karet, co nepotřebujete, aniž byste pomohli protihráčům. Mechanika je chytře vymyšlená a zvířátka vypadají vtipně, takže celý závod působí srandovně a přitom je to napínavé.

15.7.2018 14:29:01

Vybíráme z Bazaru

Tash Kalar
Tash Kalar
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas