Zajíc a želva

xxxxxxxxoo hodnoceno 46x (Seznam vlastníků)

Zajíc a želva - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 7 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Gun-Hee Kim
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

České vydání hry - krabice

Za mě - hra je super, v ČR se jí bohužel zmocnilo "vydavatelství" Albi a z původního balení, které +/- odpovídalo obsahu, vydalo hru v krabici zvící telete, která je cca. 5x větší, než herní komponenty v ní. Tento koncept nafukování krabic je v poslední době bohužel čím dál rozšířenější, ale tohle je extrém, který rozhodně ocení každý, kdo nemá doma na skladování deskovek speciální místnost/i.

Do Albi jsem poslal dotaz, zda by se zde mohli k problematice vyjádřit, jsem zvědavý, zda to budou klasicky ignorovat, nebo okecávat (čím větší krabice, tím lépe se to prodává).
12.10.2017 10:00:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Snarks
Dobrý den,
za vydáním v jiném formátu krabice jsou, jak asi tušíte ekonomické důvody. Přestože je původní balení, ve kterém jsme vydali Tři malá prasátka a Babu Jagu, pohledné a originální, obě hry prodejně neuspěly a podle zpětné vazby od obchodníků jedním z důvodů mohlo být i nestandardní balení. Chtěli jsme proto s novým titulem udělat nějaké změny, které by mohly tuto sérii oživit.

Rozumíme, že z hlediska skladování to není žádná výhra a mrzí nás, že ve Vás díky tomu české vydání zanechalo negativní dojem.

Za Albi Česká republika,
David Rozsíval

12.10.2017 11:45:42 | Upraveno autorem (porovnej)

Re
Hmno, já mám vydání už docela dlouho z Francie, které je ve stejné "knize" jako ostatní hry z této edice. Není to dobré, komponenty různě padají, protože se tam pořádně nevlezou. Takže ani to není žádná výhra. :-(

12.10.2017 13:47:13

T&G
Jedná se o edici dětských her s vloženým příběhem Tales & Games

12.10.2017 18:57:34

T&G
Mě nemrzí ani tak změněná krabice jako spíš absence právě té vložené pohádky, která jsou pro Tales & Games typické.

13.10.2017 10:11:12

Vybíráme z Bazaru

Detektivka do kapsy: Pád z okna
Akt. cena: 106 Kč
Končí za: 9 hodin

Offcanvas