nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Záchranáři: Boj s ohněm

Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Indie Boards & Cards
MindOK
Autoři: Kevin Lanzing
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Hořící hotel na okraji města

Autor: Barny | 1 hodina 15 minut | 31.1.2014 | 1

Hra: Záchranáři: Boj s ohněm + Záchranáři: Boj s ohněm - 2. podlaží

Hráči: Barny a 1 neregistrovaný

Krátce po obědě se rozezněl poplach a celé družstvo naší stanice vyrazilo pod sirénami ulicemi města k malému hotelu na okraji města.

Zatím co jsme připravovali hadice a žebříky, velitel zjistil od svědků, že slyšely tři výbuchy. Personál hotelu tři výbuchy potvrdil a informoval nás, že v budově zůstalo nejméně 7 lidí a nakonec se přiznali i ke třem nezajištěným nebezpečným látkám.

Okamžitě jsme se pustili do zásahu. Z přízemí se nám podařilo hned zachránit jednoho muže, který nás nasměroval do kanceláře kde je prý schovaná recepční - to se nakonec nepotvrdilo a kolega to hlásil jako planý poplach. Během dalších okamžiků se nám podařilo zachránit z prostoru restaurace mladou ženu. Tou dobou došlo v patře k několika silným explozím, které otřásli celou budovou a velitel byl nucen posílit družstvo zasahující v horních prostorách hotelu, kde se rozhořel prudký požár a co chvíli došlo k další explozi. Během souboje s plameny na chodbě u pokojů byl zraněn jeden z našich mužů. Naštěstí nešlo o nic vážného a zdravotník ho ze sanitky pustil hned zpět do akce, kde nakonec výraznou měrou přispěl k tomu, že jsme v tomto sektoru získali plameny pod kontrolu.

Do druhého patra jsme měli přistavený žebřík, díky kterému jsme si usnadnili zásah. Během dlouhého a tvrdého souboje s plameny v patře hotelu se nám podařilo evakuovat další hosty a členy personál. Carlos zachránil i psíka a kočku jedné staré paní, která trvala na tom, že nikam neodejde pokud jí neslíbí, že se o ně postará a také je zachrání.

Boj s plameny v patře pokračoval a silně narušil statiku vrchního patra.

Ve druhém patře se nám nakonec podařilo dostat plameny pod kontrolu a evakuovat čtyři hosty uvězněné ve svých pokojích i přes hrozící zřícení části horního patra.

Přestože situace zprvu vypadala velice nepříznivě, podařilo se nám zachránit z hotelu deset lidí jen s drobnými oděrky.

Velitel nás pochválil a nás hřál krom plameny ožehlých obleků i pocit z dobře odvedené práce, že nebyl nikdo vážněji zraněn.

 

 

 

Odehráno v: (Okres: )

Komentáře

Zatím nebyl přidán žádný komentář...

Vybíráme z aukcí

DAO
DAO
Akt. cena: 190 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>