Xia: Legends of a Drift System

xxxxxxxxoo hodnoceno 9x (Seznam vlastníků)

Xia: Legends of a Drift System - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: vývoj postavy, strategická, dopravní
Čeština: není
Vydavatelé: Far Off Games
Lavka Games
Maldito Games
Autoři: Cody Miller
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

kde sehnat?

Když jsem před pár týdny začal hru shánět, byla v ČR už dávno beznadějně pryč, v zahraničí to také není žádná sláva. Hru je navíc nutné objednat rovnou i s rozšířením, bez něj je poloviční. Abych tedy ušetřil případným novým zájemcům trochu práce:

Xia i s rozšířením Embers of... a přijatelným poštovným nepřesahujícím 10 Eur se dá stále sehnat na Gameslore.com nebo Alphaspel.se

Minirozšíření Missions and Powers již nejde v Evropě sehnat vůbec! Amazons se tváří, že má, ale do ČR neposílá.


19.2.2020 14:19:48

kde sehnat
Kdyby chtěl někdo ze stávajících hráčů doplnit ty Missions and Powers, natrefil jsem na jeden kus na zahraničním fóru za 33 USD (včetně poštovného). Je to pálka, ale bohužel jinak k sehnání není už vůbec. Máte-li zájem, ozvěte se do zprávy a přepošlu info.

19.2.2020 14:22:02

Minirozšíření
Tak v mém oblibeném italském eshopu ho mají,ale za 30e :+).

19.2.2020 17:21:00

minirozšíření
Za tu částku jsem ho bohužel kupoval taky... Cena sice vůbec neodpovídá obsahu (54 karet, ani o chlup víc), ale nelituju toho, protože nové schopnosti pro lodě jsou pro hru hodně obohacující, nové mise vnesou ještě o něco víc interakce mezi hráči. Je to zkrátka daň za pořizování KS obsahu pár let po KS...

Každopádně jsou ty mise pro nové hráče v klidu postradatelné, ale bez velkého rozšíření Embers bych to nejspíš nedoporučil kupovat nikomu, hra je bez toho poloviční.

4.3.2020 17:30:23

Cs, kdyby měl někdo zájem o koupi této hry, je k dispozici na Gamefoundu. Vývojáři rozjeli kampaň na jejich novou hru Arydia a při této příležitosti otevřeli možnost koupit si hru Xia i se všemi rozšířeními co vyšli ;-)

9.1.2022 12:37:17 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

dominion
dominion
Akt. cena: 749 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas