X-Wing - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Jason Little
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Preklad

Tak môj preklad už čaká na schválenie. Zatiaľ to nie sú pravidlá na ktorých už tiež pracujem len je to na dlhšiu dobu. Preložené sú skoro všetky karty okrem kariet poškodenia ktoré pridám čoskoro.
Čo môj preklad obsahuje:
Piloti Rebelov
Piloti Impéria
Sekundárne zbrane
Modifikácie
Tituly
Systémy
Astromechy
Náklad
Elitné talenty
Posádka

Prekladal som aj karty ktoré ešte oficiálne nevyšli ale už sa dalo nahliadnuť na určité karty ale môže sa stať že keď vidu oficiálne nebude to úplne korešpondovať, budem to priebežne dopĺnať a upravovať.
Viem že tam asi budú gramatické chyby, skúste sa nad tím povzniesť ide o to si zahrať a nie poukazovať na seba že neovládame poriadne gramatiku.

16.5.2014 14:24:49

překlad
Ahoj, je to něco podobného jako tohle: http://www.xwing.cgnexus.eu/prirucka-lodi-a-pilotu-cz/ ?
Česky/Slovensky?
Každopádně se na to těším.

16.5.2014 19:46:33

preklad
No veru ako výborne to má spravene som o tomto vôbec nevedel kua :D. Nemám to tak pekne spravene ako on každopádne moja verzia je obšírnejšia. Lebo on ta má len pilotou. Ja to mám všetko na komplet.

16.5.2014 21:52:22

Preklad Kariet Poškodenia.
Pridal som ďalší preklad, a to kariet Poškodenia (Damage Cards).

19.5.2014 11:02:49

překlad
teším se na Tvůj překlad, ale pořád nevím jestli je ĆJ nebo SK (já vím jsem puntičtkář :) )

19.5.2014 17:22:56

preklad
Sorry ale je to v SK ale ked budem mať viac času tak to poprekladam aj do CZ.

19.5.2014 19:02:54

Příručka
Do sekce "Ke stazžení" Byla přidána nejnovější česká verze Příročky lodí a pilotů. Obsahuje všechny expanze vyšlé v ČR (včetně nedávno vyšlého rebel transportu). Popis vlastností lodí (akce, mánévry, vybavení) a všechny karty jejich pilotů s jejich vlastnosmi. Formát papíru dokumentu je A5, soubor je pdf, takže jej lze prohlížet i na mobilních zařízeních (telefony, čtečky, tablety). V případě nalezených chyb nebo nejasností mi pošlete zprávu :) .

24.5.2014 09:16:25

Příručka
Nahrál jsem novou verzi Příručky lodí a pilotů, akorát jsem udělal chybu a je tam dvakrát, tak stahujte tu velikostně větší verzi. Tatkéž jsem náhrál Thrawnovy taktické tabulky - přehled manévrů, akcí a vlastností dosud vyšlých lodí (mimo Tantive IV a Transport).

23.6.2014 22:00:33

CZ Překlad Star Wars X-Wing
Čus, přeložil jsem vybrané (nejpodstatnější) stránky pravidel a zkompletoval s některými překlady karet i s využitím už existujících překladů (Stroje z Core Set+Y-wing+Tie Advanced a také karty poškození). Není to nic profi ani precizního, neočekávejte zázraky. Pro začátek to někomu možná pomůže, aby si bez znalosti AJ zahrál Core Set. Já jsem to překládal spíš pro svoje kluky, až to budou hrát spolu, aby se navzájem neumlátili při překládání z angličtiny:) Už to administrátor dal do sekce ke stažení. Kdybyste k tomu něco měli (neprocházelo to žádnou zásadní korekcí), dejte vědět.
P.S. Vycházel jsem z některých už existujících překladů. Takže tímto děkuji mirac a mikey a dávám dál do placu pro ostatní

2.7.2014 11:20:04 | Upraveno autorem (porovnej)

překlad
Když klikneš na záložku "Ke stažení", tak se ti tam objeví tlačítko přidat soubor. Dál už je to na tobě :D.
Na překlad jsem velmi zvědav, poslal jsem ti soukromou zprávu s emailem.

2.7.2014 14:01:25

Příručka lodí a pilotů
Již je ke stažení nová verze příručky. Stahujte zde: www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/x-wing-2284/k-stazeni/prirucka-lodi-a-pilotu-4559/
Je zde (nedopatřením) nahrána dvakrát, novější verze má 6.26MB a datum 23.10.2014. V příručce jsou zahrnuta všechny lodě kromě Rebel Aces, na nich se zatím pracuje.

24.10.2014 22:19:00

překlad scénářů
Ahoj,
nepřeložil by někdo i scénáře? Ne netu jsem našel první 4:
http://www.xwing.cgnexus.eu/misse/

4.6.2015 12:21:21

překlad
díky všem za překlad ;)

9.12.2015 14:18:11

Scenare
Taky bych prosil, jestli by se nekdo nasel na scenare :)

27.12.2015 00:21:35

The Force Awakned
Ahoj, nenašel by se někdo, kdo by přeložil karty z druhého core setu, popř. jsem ochotný poslad přeložený text někomu, kdo dodělá grafiku. Scany karet můžu poslat.

19.1.2016 19:20:13 | Upraveno autorem (porovnej)

mija
Někdy předevčírem jsem to sem házel.

19.1.2016 20:09:25

Dík
Přehlídnul jsem :D

19.1.2016 20:20:01

Další lodě
Dobrý den, plánuje někdo překlad ostatních lodí?

1.11.2016 18:41:19

Gerland
Rád bych časem něco doplnil, ale bojím se, že letos to už asi nestihnu, prioritu u mě teď mají jiné rozsáhlejší překlady.

1.11.2016 18:44:25 | Upraveno autorem (porovnej)

Froggery
Tak to je výborná zpráva, jelikož neumím anglicky, tak jsem závislý na přeložených kartách. Jsem teprve u třetí vlny, takže žádný spěch :) Jinak bych tímto chtěl poděkovat za dosavadní překlad.

2.11.2016 11:43:50

Překlad
Ahoj. Má někdo v plánu letos přeložit karty na Imperial Raider nebo Imperial Assault Carrier? Případně ještě Ghost a Tie Striker. Jsem ochoten na překlady v grafice přispět nějaký peníz.
Martin

23.3.2017 13:31:06

Překlad
Koukám, že jsem nasliboval, že budu ještě dělat nějaké překlady k X-Wingům, vzhledem k tomu, že s nimi končím to musím tedy odvolat.

23.3.2017 13:39:22

Překlad
Taky bych uvítal překlady dalších Waves... Bude někdo překládat?

11.5.2017 14:41:56

Vybíráme z Bazaru

Suburbia + rozšíření (Second edition)
Suburbia + rozšíření (Second edition)
Akt. cena: 2190 Kč
Končí za: 7 dnů

Offcanvas