World of Warcraft - Shadow of War

xxxxxxxxxo hodnoceno 53x (Seznam vlastníků)

World of Warcraft - Shadow of War - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: World of Warcraft: Desková hra
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Christian T. Petersen
John Goodenough
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Tisková data SoW

Zdravím,

z kvalitních scanu pracuji na tiskových datech Shadow of War. Zatím v první várce budou všechny talenty, spelly, epické sety brnění + blue cards a jejich reward cards. Grafickou stránku a přípravu pro tisk už mám hotovou a teďka začínám nahazovat texty. Nějaký předklad už je hotovej ale je toho strašně moc, tak sem si řekl jestli by to nebylo jednodušší nahodit jen v EN možná by o to byl i větší zájem.... Takže se ptám, chtěli by jste tisková data radši v originálním EN nebo CZ? Případně člověk co by zodpovědně pomohl s překladem výše zmíněných karet?
26.3.2018 13:54:31 | Upraveno autorem (porovnej)

EN

Já budu spokojený s angličtinou. Česky by to bylo super, ale myslím, že u většiny karet to není potřeba.

5.5.2018 07:56:05

cz...
...cz

5.5.2018 16:22:27

CZ

CZ

6.5.2018 13:31:15

EN
Ke stažení je už většina tříd. Kromě jedné všechny v EN jelikož se mi nepodařilo bohužel sehnat nikoho na překlad a sám na to nemám moc čas... následnovat bude zbytek tříd + blue quest karty a karty odměn. Myslím , že zrovna u tady těch karet není ani překlad moc potřeba vzhledem k tomu, že BC je taky v EN a žádný komplikovaný text to není.

22.5.2018 08:56:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Karticky
Super práce. Dneska jsem dotiskl prvních 5 tříd a paráda. Všechno krásně čitelný, velikost jak originál. Těším se na další várku :)
Jen bych se chtěl zeptat, jestli bude i druid v EN s epic armor kartou?

27.5.2018 20:16:25 | Upraveno autorem (porovnej)

CZ
Super práce, musím pochválit.
Já se pustil do překladu všech karet, bohužel ne do celé grafické podoby i s překladem. Překlad si vytisknu a přelepím pouze text na kartě a poté to celé přelepím lepící páskou. Není to sice perfektní, ale jsem rád, že to je v češtině. Hlavně si už chci konečně zahrát s přítelkyní.
Stahuji druida, který je jediný přeložený :) děkuji

25.6.2018 19:09:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Pomoc s tlačou

Ahoj,
vedel by mi niekto vysvetliť ako to vytlačiť, aby to bolo v originál rozmere?
Alebo kde to dať tlačiť?

Vopred vďaka

4.11.2019 15:15:02

Kompetní tisková data CZ
Kompletní tisková data byly dnes nahrány na ZH. Kdo by chtěl kompletní balíček stáhnout už nyní tak může na https://www.facebook.com/BoardGameplus.

14.1.2021 19:52:58

michelnae
Tak to klobouk dolů. Neuvěřitelná práce.

Klub deskových her Ježkovy voči

15.1.2021 05:42:52


Zdravím, nenašli by sa aj kartičky v originálnom anglickom preklade? Inak super práca!

9.4.2021 08:16:35 | Upraveno autorem (porovnej)

Poslední V3 verze je ke stažení na https://www.facebook.com/BoardGameplus.

8.6.2021 11:00:45

Vybíráme z Bazaru

Spící  bohové
Spící bohové
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas