World of Warcraft - Shadow of War

xxxxxxxxxo hodnoceno 53x (Seznam vlastníků)

World of Warcraft - Shadow of War - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: World of Warcraft: Desková hra
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Christian T. Petersen
John Goodenough
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Tisk


Ahoj,

jestli jsem to správně pochopil tak toto rozšíření bylo pouze karetní. Žádně další komponenty tam nejsou ne?

Poptával jste už někdo tisk všeho co sem bylo nahráno?
Kolik by to vyšlo?
5.3.2021 14:39:53

Tisk
Skús tu

https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/koutek-kutilu-5/spolecny-tisk-karty-ke-hram-v-cz-5615/

5.3.2021 15:26:18

JAHMAN

Psal jsem to sem, protože tam nepatří první dotaz a taky protože pokud někdo sleduje výpis vpravo kde se diskutuje a zajímá ho WOW tak je větší šance, že se na to podívá.
V tebou doporučené diskuzi tohle hledat nebude.

5.3.2021 18:44:13

Smith-g

Na tvoje posledné dve otázky by si tam odpoveď určite našiel, dokonca možno aj realizáciu. Ale jak je libo ;)

5.3.2021 19:28:47

Tisk
Ahoj, cena všech karet pokud chceš zakulacené rohy a aspoň trochu lepší papír tak vyjde na cca 1100-1300 záleží kde si to zadáváš. :)

12.3.2021 20:34:58

Wow

Taky jsem přemýšlel kde bych to nechal vytisknout. A pořád nevím. Kdyby jsi přišel na něco kloudného prosím dej vědět

12.3.2021 23:16:26


Právě domlouvám s tiskárnou aby mi to vyrobili. Cena za jednu sadu 1490+poštovné. Když by nás bylo více tak to bude asi levnější. Tak dejte vědět co nejrychleji

29.4.2021 17:18:37

Pokud by to bylo možné tak bych do toho šel...

29.4.2021 20:46:33


Tiskl jsem to jako 2 sady, vyšlo to 1500 i se zakulacenýma rohama, tj 750,-/ks, v Brně

29.4.2021 21:53:56 | Upraveno autorem (porovnej)


Hejnas a můžeš dát nějaký tip? Sice nejsem z Brna takže nemůžu využít stejnou firmu, jedině bych tam vyslal kámoše, ale nikdy jsem nic netiskl tak ani nevím co jim v tiskárně říct za parametry aby to dopadlo pokud možno co nejlépe.
Díky

29.4.2021 23:25:21


Moknik proč je to jednou tak dražší? Je tam nějaká vyšší kvalita karet?

29.4.2021 23:27:37


Tiskl jsem v Tiskárně LUK v Brně-Juliánově, borec to vytiskl, nařezal a zakulatil. Řikal, že to je drbačka celkem když byly jen 2 sady, ať příště jich donesu víc :)

https://www.tiskluk.cz/

Jinak v těch souborech tady na zatrolenkách jsou nějaký chyby sem tam v překladu názvů karet (nedává smysl z angličtiny), občas text a zadní strany class jsou jiný než ty z originální verze (background okolo loga), tak pokud někdo na to lpí, tak pozor :)

Zadní strany si budu časem předělávat, aby to bylo víc originál, ale to nějaký týden potrvá. Překlady jsem si pro sebe opravil, ale samozřejmě klobouk dolů před pěknou grafickou prací a překladem celého rozšíření.

30.4.2021 07:14:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Díky za odpověď.  A budeš dávat opravená data k dispozici?  Pokud bych to tiskl, tak bych to samozřejmě měl rád v pořádku.  Díky

2.5.2021 21:18:41

Cena 1500 byla v tiskárně kde jsem se ptal při výrobě 1 sady. Je nás již více a vychází to tam nyní za 990. Ale ještě zkoušíme nacenění i u jiné tiskárny. Kdo by měl zájem se přidat tak napišete sz. Čím víc nás bude, tím větší sleva.

4.5.2021 16:44:01

A Hejnas, jaké jsou tam chyby? Mám soubory k tisku SoW verzi 3, tak bych rád zkotroloval zda to tam je opraveno nebo ne než to dáme tisknout :)

4.5.2021 16:49:47

Ahoj, díky napsal jsem SZ. moc rád se přidám pokud je to možné.

Pokud by se tiskla ta opravená verze tak to bude úplně perfektní. 

Díky moc za organizaci.

4.5.2021 17:11:38

Některé spelly byly špatně (trošku jiný efekt), přeložil jsem si modré questy (neni samozřejmě podstatné, ale když už to má být celé :) ), dále zadní strany všech class, zadní strany hexagonového oranžového balíku (má být questový kalich), relativně hodně názvů předmětů mne přijde tématicky nezapadající, spíš usměvné - viz Vis'kag the Bloodletter není Vis'kag “Krvavá zpráva” ale “Pijavice”, ale kdo nezná originál/+anglický cit, resp. jsou mu jedno tyto názvy, tak to ani nepostřehne :)

Překlady mám, zadní karty někdy opravovat budu, ale nevim kdy. Na druhou stranu to je projekt @michaelnae, odvedli na tom hodně práce a nechci mu to shazovat, tak bez jeho dovolení to asi dál sdílet nebudu upravený. 

4.5.2021 19:33:21

@Hejnas.o tak to jsou spíš kosmetické chyby které pramení spíš z toho že jsme neměli přímo k dispozpici originál a čerpali jsme různě po netu. Překlad jsem osobně moc neřešil, to dělali další lidi. Takže zatím nestojím a opravoval jsem jen typografií :)) Vím že si mi už psal na stránce tak ti kdyžtak písnu i tam. Pokud by jsi měl seznam všech chyb tak bych je mohl zapracovat časem do další verze. Teď jsme opět v pracovním zápřahu takže bych se k tomu časem dostal. Jinak co jsme aktuální verzi hráli již několikrát s naší skupinou tak nikdo si žádné chyby nevšiml. Takže pokud pokud máte aktuální verzi V3 tak se to dá v pohodě tisknout. :)   

8.6.2021 09:05:04

Máte někdo zájem o dotisk SoW + BC? SZ mě, zatím sjišťuji poptávku

4.4.2023 12:26:19

Dotisk se řeší zde: 

https://www.facebook.com/groups/3088323321417072

Objednávky přijímám do konce září.

14.8.2023 11:48:26

Vybíráme z Bazaru

predam Dragonfire plus 7 rozsirenie
predam Dragonfire plus 7 rozsirenie
Akt. cena: 5000 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas