World of Warcraft - Shadow of War

xxxxxxxxxo hodnoceno 53x (Seznam vlastníků)

World of Warcraft - Shadow of War - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: World of Warcraft: Desková hra
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Christian T. Petersen
John Goodenough
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Shadow of War prodaný za 3000 Kč?

Může mi někdo prosím vysvětlit, proč se tady nedávno v bazaru prodal SoW za neuvěřitelné 3 tisíce? Je doopravdy tak vzácný a cenný?
1.7.2014 12:23:08

Pilgrimage
Já jsem to viděl ještě, když tam bylo 6000. Nakonec vycouval? :) Koukal jsem se na profily těch lidí, kteří přihazovali a všechny byly založeny zhruba před třemi týdny, bazarový index 0 a ve sbírce her měli jen WoW, tak buď nějací hardcore nadšenci, nebo morálně zkažený filuta.

1.7.2014 12:46:46

Pilgrimage
Já sem z toho měl dojem, že to je nějaká sranda, nebo dopředu domluvený obchod a ten člověk už tam jenom střelil cenu proforma, aby zbytek zájemců odradil :) ... tahle hra je na bazaru často, takže není důvod za ni solit víc než 1000,- když už je teda "nesehnatelná" v obchodech.

1.7.2014 13:33:28 | Upraveno autorem (porovnej)

Když jsem to viděl, tak jsem hned psal zájemcům, že ji klidně taky střelím, ale byl jsem moc pomalý. Šest tisíc je už fakticky dost :-)))

1.7.2014 14:43:43

rix

bylo to napínavé
Viděl bych to stejně jako Tangram. Sice jsem si říkal, když se tam objevilo najednou 3500, že se někdo překliknul místo 1500, ale když to šlo až na 6000??? By mně fakt zajímalo, jak to dopadlo s úhradou :D
Taky se mi už stalo, že jsem dražil, vyhrál, po domluvě uhradil, byl ujištěn, že bude odesláno, pak informován, že rodinný příslušník to mezitím prodal jinde. :D Naštěstí penízky poslal zpět, tak jsem to pustil z hlavy... ale to jsem odbočil.

1.7.2014 15:30:36

Vybíráme z Bazaru

Lost Ruins of Arnak + Expedition Leaders + Promo
Lost Ruins of Arnak + Expedition Leaders + Promo
Akt. cena: 1449 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas