World of Warcraft Miniatures Game

xxxxxxxooo hodnoceno 20x (Seznam vlastníků)

World of Warcraft Miniatures Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Upper Deck Entertainment
Autoři: Anthony Shaheen
Edward Fear
John Fiorillo
Justin Gary
Matt Hyra
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

hral to uz nekdo?

a mohl by se s nami podelit o dojmy/recenzi?

...dekuji
3.1.2010 12:00:26

wow minis
Ahoj hraji, dobrá hra na špatném základě - sběratelská hra, takže je nutné mít dostatek peněz, dále doufat, že komunita hráčů bude dostatečná, jinak pro hru s kámošema dobrá volba, pro více informací doporučuji např. server chaotit.cz, recenzi na tuto hru je poněkud těžké, jsi li hráč wow online tak nic moc nového.
Hra se odehrává na mapě složené z hexů, většinou se hraje na tří hrdiny, jejich volba spočívá na druhu mapy dleprostředí - lesy, hory.
Na výběr jsou postavy ze tří frakcí - aliance, horda a monstra. Povolání jsou klasika.
Každá postava podle její hodnoty má své zvláštní schopnosti a dále může přibrat až dvě karty z vlastnostmi povolání.

3.1.2010 12:20:43

zatím jsem jí nedal druhou šanci
Hrál jsem jen jednou, hra mě vůbec nezaujala, pro mě je to jen házení velkým počtem kostek, málo rozumné taktiky. Asi jsem rozmazlený Mutant Chronicles,ale WoW mini mi příjde takové nezajímavé.
Ale moje děti mají ty figurky rády a hrají si s nimi za využití své fantazie.
Samozřejmě se najdou lidi, kteří řeknou jak si mohu dovolit hru hodnotit po jednom hraní, ale když mě to víc neláká, tak nemohu více her odehrát. Ale je možné, že se k tomu někdy v příštích letech vrátím. Zatím mám doma velkou spoustu lepších her.

3.1.2010 12:38:00

diky za informace.
ja jsem kdysi hraval WOW online. ted uz na to nemam cas, kvuli jinym aktivitam. jako stary hracicka jsem si ale nedavno koupil WOW Board Game (porad me to k tomu wowku tahne).
WOW:BG po nekolika zahranich hodnotim velice dobre. stranou jsem ale posilhaval i po jinych hrach (mozna taky s kratsi herni dobou) a tahle je zaujala.

4.1.2010 11:02:34

hrál
Zdravim, tak jsme dnes koupili WOW mini a prvě si ji zahráli. Svět WOW mám rád a trochu se v něm vyznám, tak jsem byl příjemně překvapen, jak "živá" hra koresponduje s tou počítačovou.
Zatím jsme odehrálu jednu hru se synem a musím říct, že nás velmi zaujala, a to jsme zatím hráli základní pravidla (bez akčních karet). Jediné čeho se bojím, je že se stane hra "ohranou", protože se hraje s malým počtem figurek (3 na každé straně) a nedokážu zatím říct, jak rozsáhlé jsou taktické možnosti. Ale uvidíme.
Vždycky jsem chtěl hru podobného typu, moc se mi líbily opěvované Mutant Cronicles, jenže ty přestali vyrábět. Tak holt zkouším WOW.

19.7.2010 22:43:33

Drak
...tak to jste si moc nepolepšili oproti Mutantům. WoW mini je stejně mrtvá hra jako MCH. Taky ji přestali vyrábět.
Když mluvíš o malém počtu figurek, tak co brání tomu koupit další? Občas se objeví na Aukru běžné figurky k této hře od 17,-Kč za kus, ty vzácné jsou samozřejmě dražší, nebo koukni do Rebel shopu, kde prodávají taky kusovky.
Jinak mě tato hra nezaujalo skoro vůbec a bez hraní akčních karet je to už vůbec o ničem, ale to je můj názor.

20.7.2010 07:08:25

Vybíráme z Bazaru

Dungeons & Dragons: Candlekeep Mysteries
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas