World of Warcraft: Desková hra

xxxxxxxxoo hodnoceno 252x (Seznam vlastníků)

World of Warcraft: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Fantasy Flight Games
Heidelberger Spieleverlag
PS-Games
Autoři: Eric M. Lang
Christian T. Petersen
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

tip - ako sa zbaviť tokenov a ušetriť čas a miesto

Hra sama o sebe zaberie veľa času ako už isto viete, odpozoroval som, že rátanie kociek a dávanie tokenov dokáže zabrať určitý časový úsek, tak aj ich pratanie a predávanie jednej, druhej strane + odkedy máme TBC tak ak bijeme overlorda tak nám tokeny robia riadnu šarapatu, nahrádzali sme ich 20stenou - tak som prišiel na nápad a kúpil som si 6 desať stenných kociek (2z každej farby) a budeme ich používať ako počítadlo zranenia/obrany - na oslabenie ostane zvyšná 20 stenka - považujem to za celkom šikovné riešenie, tak so sa chcel o tom s vami podeliť :)
5.5.2011 11:40:11

to faarha...
Jo, to je rozumný řešení.

Kromě boje PvP je zbytečný používat ty bojový diagramy s žetony. Jakmile člověk jednou pochopí princip boje, tak je to jednoduchý.

My využíváme kostky dodané se hrou (tj 10 kostek od každý barvy). Po odházení kostek jedné postavy se oddělí stranou kostky zachycují počet "zásahů" patřící do patřičné kategorie" - tj žetony zásahů/obrany do patřičných 3 oblastí (jsou zachyceny patřičnou barevnou kostkou). - např zásahy v damage area jsou na modré kostce/kách, žetony obrany v defence area jsou na zelené kostce/kách...

Tvoje řešení je trochu elegantnější, pokud použiješ pro každou kategorii vlastní k20 a nemusíš pak dávat více 8-stěnných kostek.

5.5.2011 13:31:37

20D vs 10D
tvoja posledná poznámka je na mieste laredo
ale po skúsenostiach v dungeonoch sme to viac krát predmgovali - nad 20, resp predefensovali nad 20 - keď ide grupa 3 ludi lvl 6 tak to často krát tokeny nestačia, tak preto som volil 10D namiesto 20D, 20D stačí tak na oslabenie :)

16.5.2011 20:22:01

žetony
My používáme 3 goldy jako 3 žetony zásahu a 3 energie jako 3 žetony obrany a poisony jako 10 obrany a cursy jako 10 zásahy ... no problema :) není třeba přidávat do hry další komponenty :)

21.6.2011 10:56:56

Vybíráme z Bazaru

Vijayanagara: The Deccan Empires of Medieval India
Vijayanagara: The Deccan Empires of Medieval India
Akt. cena: 1725 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas