World of Warcraft: Desková hra

xxxxxxxxoo hodnoceno 252x (Seznam vlastníků)

World of Warcraft: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Fantasy Flight Games
Heidelberger Spieleverlag
PS-Games
Autoři: Eric M. Lang
Christian T. Petersen
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Petr Tesař

Prozba

Zdravím všechny s prosbou koupil jsem si tuto hru ale výrobce boužel udělal chybu a do balení vložil místo oboustrané karty postavy pro válečníky 2x kartu pro druidy kdyby byl někdo tak hodnej a kartu válečníků mohl oskenovat a poslat mě na mail tesarpetr@email.cz nebo upnout na nějaký server nechce se mě kvůli jedne karte vracet celá hra... Děkuji Petr Tesař
26.12.2009 13:52:43

Zkus
kontaktovat výrobce, jestli máš česku verzi, tak Blackfire, jestli anglickou, tak přímo FFG, kteří ti velmi ochotně pomůžou a chybějící kartu dopošlou.

27.12.2009 17:11:07

Milan Polčič

Prozba
Zdravím všechny hráče, k Vánocům jsem si koupil World of Warcraft: Board game (českou verzi), po rozbalení krabice jsem ale zjistil, že mám dvě stejné karty povolání válečníka a chybí mi povolání druida. Prosím každého komu se stala podobná chyba a chybí mu karta válečníka a má navíc kartu druida ať se mi ozve na email Darklon@seznam.cz, že bychom si mohly karty poslat abych nemusel hru zbytečně vracet. Děkuji Milan Polčič.

27.12.2009 17:50:46

no vida
Pokud dobře čtu, tak už jste se chlapci našli, tak si napište, vyměňte si karty a bude hej, ne? :-)

27.12.2009 17:57:38

Vybíráme z Bazaru

Hadara CZ (Mindok)
Hadara CZ (Mindok)
Akt. cena: 5 €
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas