World of Warcraft: Desková hra

xxxxxxxxoo hodnoceno 252x (Seznam vlastníků)

World of Warcraft: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Fantasy Flight Games
Heidelberger Spieleverlag
PS-Games
Autoři: Eric M. Lang
Christian T. Petersen
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Zuzika

počet hráčů

ahoj všichni, ráda bych se zeptala ohledně počtu hráčů. Na obale se uvádí že to můžou hrát i dva lidé ale prý to potom nemá ty správné grády. Je tedy hra hratelná ve dvou?
2.12.2009 21:04:54

martannen

počet hráčů
Je to tak, že hru musí hrát 4 nebo 6 postav. To znamená, že ve dvouch hráčích hraje jeden hráč za dvě (nebo tři) postavy hordy a druhý za dvě (nebo tři) postavy aliance. Což hru za prvé zrychluje, protože odpadá dohadování mezi hráči stejné frakce, kdo bude hrát první a kdo si vezme jakou odměnu, za druhé hru zdržuje :), protože se pořád zorientováváš mezi postavama.

2.12.2009 23:52:17

hráči
Pokud se dá říct ideální počet, tak to je těch 6. Tady se nejvíc využije interakce hráčů. Minimálně hráčů stejné frakce. Ve čtyřech se dá hrát taky v pohodě. Ve dvou je to spíš pro fajnšmekry, kteří znají pravidla a charaktery a ví, jak za ně hrát a nezdržují se např. vybíráním talentů apod.

3.12.2009 01:30:07

počet hráčů...
No myslím si, že Martannen to víceméně vystihl.

Jakmile si trochu osaháte pravidla a vlastnosti jednotlivých postav, tak si myslím, že pro vás nebude problém, když bude jeden hráč hrát za 2 postavy.

Pokud si na to zvyknete, tak přechod na 3 postavy (za jednoho hráče) nebude problém :-). Jde jen o to efektivně využívat dostupných schopností a vybavení vašich postav, aby se všechny rozvíjely pokud možno stejně rychle.

Jinak, pokud budeš hrát (zatím) jen základní hru v Lordaeronu, tak se dá v pohodě "zvládat" jen se 4 postavami.

3.12.2009 07:16:02

IMHO
Můj skromný názor je, že ve dvou se to dá hrát velmi dobře, ale nejvíc hra odsýpá ve čtyřech (každý má jeden charakter).

3.12.2009 13:16:51

Počet hráčů
World of Warcraft jsem hrál dostkrát, zatím mě nejvíce bavily právě hry v šesti hráčích; úměrně počtu hráčů ale klesá hrací doba, v těch šesti jsme většinou hráli minimálně 5-6 hodin. Ve dvou jsem hrál jen dvakrát, což mě moc nechytlo - chyběla právě ta interakce mezi členy frakce (víc hlav víc ví ;-))

24.12.2009 14:21:34

hra ve dvou
tahle hra je pro dva idealni, protoze nic neubira na svych kvalitach, jelikoz je stale dodrzen boj dvou tymu proti sobe, jeden hrac ovlada dve postavy. Nekomu muze chybet jedine,jedinecna osobnost hrajici za druhou postavu v tymu a tedy negociace. Kdyz hraje hrac sam dve postavy, tak nemusi nijak vyjednavat a proste rozhodne za obe kam pujdou a co budou resit a jak si vymeni predmety. Ale me osobne to nevadi, spise naopak, rozhodnu si o sve parte peknesam ja kse ma chovat:-)

8.1.2010 23:02:36

Raději ve 4
Hrál jsem to ve dvou, je to fajn, ale raději bych hrál jen za jednu postavu a taky mám raději hru ve skupině, kde situaci řešíme společně a to je pak ta správná kooperace.

12.4.2012 15:01:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Project: Elite!
Project: Elite!
Akt. cena: 90 €
Končí za: 18 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas