World of Warcraft: Desková hra

xxxxxxxxoo hodnoceno 252x (Seznam vlastníků)

World of Warcraft: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Fantasy Flight Games
Heidelberger Spieleverlag
PS-Games
Autoři: Eric M. Lang
Christian T. Petersen
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Otázky ke hře

finální PvP

dnes jsme zkoušeli první hru, takže to byl zatím docela zmatek, nicméně všechno jsme zvládli, jen jsme asi nepochopili finální PvP boj..
Hráli jsme v šesti, a jestli jsem to dobře pochopil, tak má na konci každá postava na střídačku odehrát svojí fázi útoku, a poté se hodnoty stran v dalších fázích postupně pokrátí. Ale nevím jestli jsme něco dělali špatně, ale v žádném případě nám nestačily žetony zásahu a brnění, už po dvou fázích útoku dvou hráčů...

Je to tedy tak že jdou po sobě postavy jednotlivě? To se mi ale nezdá...
11.1.2010 01:26:34

myslim ze viem kde je problem
kedze si to hral 1x krat tak tam asi tolko tokenov nemohlo byt. Myslim ze ty tokeny nechavas v tych hit boxoch. Najprv ide jedna strana jeden druhy treti hrac, nahadzes do hitboxov tokeny ide druha strana nahadzes tokeny, vsetko vykratis a kolko ti ostane tolko si das dole zivotov. Po kole boja tam nesmu ostat ziadne tokeny.

10.11.2013 21:17:25

myslim ze viem kde je problem
kedze si to hral 1x krat tak tam asi tolko tokenov nemohlo byt. Myslim ze ty tokeny nechavas v tych hit boxoch. Najprv ide jedna strana jeden druhy treti hrac, nahadzes do hitboxov tokeny ide druha strana nahadzes tokeny, vsetko vykratis a kolko ti ostane tolko si das dole zivotov. Po kole boja tam nesmu ostat ziadne tokeny.

10.11.2013 21:17:32

Vybíráme z Bazaru

Sid Meier's Civilization - nová, rozbalená (CZ)
Sid Meier's Civilization - nová, rozbalená (CZ)
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas