World of Warcraft - Burning Crusade

xxxxxxxxxo hodnoceno 46x (Seznam vlastníků)

World of Warcraft - Burning Crusade - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: World of Warcraft: Desková hra
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Christian T. Petersen
John Goodenough
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad Moonkin Form

Zdravím

Potřeboval bych pomoct s překladem textu karty Moonkin Form.

Original:
During each friendly participating characters´ place tokens step:
The threat value of value of all your oponents is considered to be lowered by 1 for (mordá kostka) only.

Můj překlad:
Během kroku umístění žetonů
každé přátelské účastnící se
postavy:
Hodnota oslabení všech tvých
protivníků se považuje za sníženou
o 1 pouze za (modrá kostka).

Byl by někdo tak hodný a buď mi to lépe přeložil nebo vysvětlil abych to pochopil? :) budu moc vděčný.
30.6.2018 13:50:20

Vysvětlení ☺️
V podstatě jsi to pochopil dobře.
Příklad: Budeš v boji proti nějakému monstru a to bude mít hodnotu threat např. "6"(hrozba). Znamená to tedy, že normálně by jsi musel hodit 6 na kostce, aby byl hod úspěšný. Díky Moonkin Form ti ale stačí hodit pouze hodnotu "5" u modrých kostek a to navíc platí pro všechny přátelské postavy, které se účastní tohoto boje.

30.6.2018 16:24:17

threat není oslabení
Alespoň ne podle terminologie v českém WoW.
Threat=Hrozba... tj. číslo které musíš hodit aby s považovalo za úspěch.
Oslabení=Attrition ... žetony zranění umísťované do toho "třetího boxu".

30.6.2018 16:49:25

Threat
Robkin má pravdu. Přehlédl jsem, že jsi threat přeložil jako oslabení, ale ve skutečnosti je to hodnota, kterou musíš hodit, aby to byl úspěšný hod. Ale to, co jsem napsal v dřívějším příspěvku platí.

30.6.2018 16:57:45

Překlad
Děkuji za pomoc a máte pravdu, moje chyba v překladu. Hru už jsem hrál hodněkrát a vím co je oslabení a hrozba. O co mi jde je to, že nechápu schopnost této síly.

During each friendly participating characters´ place token step:
The threat value of all your opponents is considered to be lowered by 1 for (blue dice) only.

Během kroku umístí žetonů každé přátelské účastnící se osoby:
Hodnota hrozby všech tvých protivníků je považováno za sníženou o 1 pouze za (symbol modré kosty).

Jakože co to umí... nechápu za co mám snížit hodnotu hrozby protivníků. To jako když každá přátelská postava bude mít v kroku umístění žetonů x modrých kostek, tak mám o x snížit hodnotu hrozby (což je nesmysl), nebo nemůžu já a přátelské postavy ničím jiným snížit hodnotu hrozby než modrými kostkami... nerozumím tomu :(

30.6.2018 21:02:21

co to umi
Mne to prijde jasne:
V prubehu faze "umistovani zetonu" vsech pratelskych zucastnenych postav: Hodnota hrozby vsech souperu je o 1 nizsi pro modre kostky.

Proste modrymi kostkami budes zasahovat lepe.

Takze ano - 'povazujes hrozbu o 1 nizsi' - neni to zadny nesmysl. Dela to spousta talentu a spellu.

30.6.2018 23:31:20

Vybíráme z Bazaru

Similo Strašidla
Similo Strašidla
Akt. cena: 120 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas