World of Tanks: Rush

xxxxxxxooo hodnoceno 111x (Seznam vlastníků)

World of Tanks: Rush - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Hobby World
MindOK
Autoři: Nikolay Pegasov
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

tnkové eso

Ahoj. Můžete mi někdo poradit s pravidly. Není mi jasná německá karta Nachrichtenbrigade, která má vlastnost tankové eso, ale jelikož má útok 0 tak ji nemůžu použít k útoku na tank ani základnu. Má ta vlastnost na té kartě nějaký význam? Dík za vysvětlení.
7.8.2014 14:17:27

tankové eso
Sice jsem pravidla překládal, ale sám nevím. Řekl bych však dle logiky, že vlastnost a útočné číslo jsou na sobě nezávislé, takže v tomto případě lze využít vlastnosti tankové eso bez ohledu na hodnotu útočného čísla. Je to však jen můj odhad.

7.8.2014 18:49:01

tankove eso
Pokud si vzpomínám ta karta má dvě schopnosti a žadnej útok.Pravidla řikají že schopnost tankové eso poškodí tank,zakladnu popřipadě zniči pokud cil byl poškozen už dřive (navic dovede poškodit zakladnu ikdyž na ni stoji tank) ale to vše je i v pravidlech.

7.8.2014 21:00:34

hpy

tankové eso
To jsou přece dvě různé nesouvisející věci:
kartu můžeš zahrát buď jako útok (pokud má útočné číslo >0, čili to v tomto případě nelze),
anebo využít její vlastnost (což je např. "Tankové eso", bez ohledu na útočné číslo karty) a pak případně k ochraně základny.

8.8.2014 10:16:52

el

Tankové eso
"Nemůžeme se dohodnout"

Mám otázku zda tankové eso zničí tank s obranou 1 či ho jen poškodí jako je psáno v pravidlech u tankového esa (poškodí vozidlo či základnu dosud nepoškozenou a zničí již poškozené). Protože na straně 13 je uvedeno že vozidlo s obranou 1 ale pokud utrží poškození 1 je zničen.

Tak jak to tedy je ?

28.12.2014 20:23:34

Tankové eso
Tady je důležité odlišit schopnost karty od útoku. Karta s útokem 0 nesmí být využita do útoku, ale může přinést efekt své zvláštní schopnosti. Typicky se využívá pro poškození základny, kterou pak lze zničit útokem jednoho dalšího vozidla.
Kartu s obranou 1 využité této schopnosti rovnou zničí.

5.1.2015 13:41:53 | Upraveno autorem (porovnej)

Tankové eso pouze poškozuje.
Tankové eso poškodí vozidlo. Pravidla mluví pouze o poškození.

8.9.2019 09:06:38

Vybíráme z Bazaru

Oath: Kroniky Říše a vyhnanství - ve fólii
Oath: Kroniky Říše a vyhnanství - ve fólii
Akt. cena: 2400 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas